Lliga Catalana Absoluta 1A Div. Fem. – 2ª Fase Grup 1

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#121/4/17 20:45Club Natació L'hospitalet5 - 13Club Natació Badia
#222/4/17 16:45Club Natació Granollers2 - 20Club Natació Catalunya
#322/4/17 17:30GEIEG1 - 21Club Natació Martorell
#422/4/17 18:30Club Natació Vallirana11 - 10Club Natació Minorisa
JORNADA 2
#126/4/17 20:45Club Natació Badia14 - 4Club Natació L'hospitalet
#229/4/17 11:30Club Natació Catalunya10 - 3Club Natació Granollers
#329/4/17 19:40Club Natació Martorell20 - 4GEIEG
#46/5/17 12:30Club Natació Minorisa11 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 3
#513/5/17 16:00Club Natació Minorisa8 - 7Club Natació Catalunya
#613/5/17 20:30Club Natació Badia7 - 9Club Natació Martorell
#724/5/17 20:15Club Natació Vallirana10 - 4Club Natació Granollers
#826/5/17 20:30Club Natació L'hospitalet14 - 11GEIEG
JORNADA 4
#514/5/17 12:30Club Natació Catalunya13 - 7Club Natació Minorisa
#626/5/17 20:45Club Natació Martorell15 - 5Club Natació Badia
#727/5/17 00:00Club Natació Granollers5 - 5Club Natació Vallirana
#821/5/17 12:30GEIEG13 - 9Club Natació L'hospitalet
JORNADA 5
03/06/2017 00:00Club Natació Martorell9 - 10Club Natació Catalunya
03/06/2017 00:00Club Natació Badia8 - 8Club Natació Minorisa
03/06/2017 00:00GEIEG7 - 7Club Natació Vallirana
03/06/2017 00:00Club Natació L'hospitalet6 - 10Club Natació Granollers
JORNADA 6
10/06/2017 00:00Club Natació Catalunya13 - 9Club Natació Martorell
10/06/2017 00:00Club Natació Minorisa7 - 13Club Natació Badia
10/06/2017 00:00Club Natació Vallirana16 - 6GEIEG
10/06/2017 00:00Club Natació Granollers7 - 8Club Natació L'hospitalet

Calendari Abs 1A Div Masc. – 2ª Fase Grup 1-8

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#122/04/17 15:30Club Natació Martorell5 - 11Club Natació L'hospitalet
#222/04/17 15:30CW SANT ADRIA A10 - 14Club Natació Badia
#322/04/17 15:30CN Granollers B12 - 10CN Rubí B
#422/04/17 15:30POBLE NOU CN10 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 2
#122/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet18 - 7Club Natació Martorell
#222/04/17 15:30CN Rubí B10 - 6CN Granollers B
#322/04/17 15:30Club Natació Badia12 - 6CW SANT ADRIA
#422/04/17 15:30Club Natació Vallirana11 - 7POBLE NOU CN
JORNADA 3
#522/04/17 15:30POBLE NOU CN6 - 17CN Rubí B
#622/04/17 15:30Club Natació Badia7 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30CW SANT ADRIA A12 - 11Club Natació Martorell
22/04/17 15:30Club Natació Vallirana9 - 13CN Granollers B
JORNADA 4
#522/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet9 - 9Club Natació Badia
#622/04/17 15:30CN Rubí B 10 - 7POBLE NOU CN
22/04/17 15:30Club Natació Martorell7 - 8CW SANT ADRIA A
22/04/17 15:30CN Granollers B8 - 4Club Natació Vallirana
JORNADA 5
22/04/17 15:30CN Rubí B11 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30POBLE NOU CN8 - 12Club Natació Badia
JORNADA 6
22/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet7 - 8CN Rubí B
22/04/17 15:30Club Natació Badia14 - 14POBLE NOU CN

Classificació Cadet Femení – 2ª Fase Grup 7-12

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí 171081111966
2UE HORTA171081112353
3CN. Martorell - CN. Vallirana11105145762
4LaSirena CN MATARÓ11105149778
5Club Natació Badia21010946103
6A.E. Santa Eulàlia21010947127
Classificació actualitzada a 28/05/2017

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació Infantil Mixt – 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Minorisa1477007838
2Club Natació Badia1185125638
3Club Natació Martorell -A-874036750
4CLUB NATACIÓ OLOT884046455
5A.E. Santa Eulàlia864024536
6POBLE NOU CN572143651
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 472054167
8GEIEG080083587
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Cadet Masculí – 2ª Fase Grup 15-22. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu2614130118588
2CLUB NATACIÓ OLOT2313111116655
3CLUB NATACIÓ MONTJUÏC A2113101214382
4CLUB NATACIÓ PREMIÀ1414707119127
5Club Natació L'hospitalet1214608107138
6CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B714311089138
7Club Natació Minorisa414201267149
8Club Natació Badia314111272171
Classificació actualitzada a 16/05/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Juvenil Masculí – 2ª Fase Grup 13-19. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Molins de Rei2312111014161
2Club Natació Catalunya171282212168
3CLUB NATACIÓ MONTJUÏC161281313075
4CLUB NATACIÓ PREMIÀ121260610693
5Club Natació Badia101250711276
6Club Natació L'hospitalet412201088156
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 012001237206
Classificació actualitzada a 16/05/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Alevina Mixta – 1ª Fase Grup 21-27 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 221211019822
2GEIEG19129127442
3CN CALDES16127235837
4Club Natació Vallirana13126157240
5CN TÀRRACO61230958114
6Club Natació L'Hospitalet61230941101
7Club Natació Badia21210111055
Classificació actualitzada a 28/03/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Infantil Mixta – 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Badia191091013827
2CLUB NATACIÓ OLOT171081112723
3CN CALDES12106047296
4CN SALLENT8104066199
5C.N. Banyoles 31011846118
6Andorra Taurons-Encamp11001925106

Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Cadet Masculí – 1ª Fase Grup 11-27 -D- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Catalunya16880016633
2CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B984137762
3Club Natació Badia984136587
4Club Waterpolo Figueres3811653104
5CN SALLENT3811650125
Classificació actualitzada a 03/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Cadet Femení – 1ª Fase Grup 1-12 -A- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB NATACIÓ SANT ANDREU1487018637
2CLUB NATACIÓ SABADELL14970210454
3CN Sant Feliu1286029751
4UE HORTA683055980
5LaSirena CN MATARÓ482064688
6Club Natació Badia0900928110
Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.