Benjamí

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
11/11/2018 10:30BENJAMÍCLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A - CN Badia
11/11/2018 11:15BENJAMÍCN Montjuïc A - CN Badia
01/12/2018 18:30BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A
01/12/2018 20:00BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL A
16/12/2018 12:15BENJAMÍCN Badia - CN Montjuïc A
16/12/2018 13:00BENJAMÍCLUB NATACIÓ SABADELL A - CN Badia

Màsters

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
25/10/2018 21:45MASTERCN Badia - Club Waterpolo Can Dragó
08/11/2018 22:00MASTERClub Natació L'Hospitalet - CN Badia
15/11/2018 21:45MASTERCN Badia - CN TERRASSA
22/11/2018 22:00MASTERCLUB NATACIÓ PREMIÀ - CN Badia
29/11/2018 21:45MASTERCN Badia - C.N. Martorell
13/12/2018 22:00MASTERCN Montjuïc - CN Badia
20/12/2018 21:45MASTERCN Badia - Club Natació Poble Nou
10/01/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA A - CN Badia
17/01/2019 21:45MASTERCN Badia - C.N. MOLINS DE REI
24/01/2019 22:00MASTERClub Natació Catalunya - CN Badia
31/01/2019 21:45MASTERCN Badia - CN Barcelona Vista
07/02/2019 22:15MASTERUE HORTA - CN Badia
14/02/2019 21:45MASTERCN Badia - CN MATARÓ
21/02/2019 22:00MASTERCLUB NATACIÓ SANT ANDREU - CN Badia
07/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL
14/03/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA B - CN Badia
28/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA
04/04/2019 22:00MASTERCLUB ESPORTIU MEDITERRANI - CN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12-10-18

Absolut Masculí

Calendari

Data JocEquip Local Equip Visitant
13/10/2018 18:30CN BADIA A12 - 7CN MINORISA
20/10/2018 19:00GEiEG-CN BADIA A
27/10/2018 19:00CN BADIA A-Club Natació Vallirana
10/11/2018 19:45CN Rubí B-CN BADIA A
17/11/2018 18:30CN BADIA A-CLUB NATACIÓ BANYOLES
24/11/2018 19:15CN BADIA A-CW SANT ADRIA A
01/12/2018 17:00Club Natació Poble Nou A-CN BADIA A
15/12/2018 19:15CN BADIA A-Club Nataciò Granollers
22/12/2018 20:30LaSirena CN Mataró "B"-CN BADIA A
12/01/2019 15:15CN MINORISA-CN BADIA A
19/01/2019 18:30CN BADIA A-GEiEG
26/01/2019 18:45Club Natació Vallirana-CN BADIA A
09/02/2019 18:30CN BADIA A-CN Rubí B
23/02/2019 13:00CLUB NATACIÓ BANYOLES-CN BADIA A
02/03/2019 19:45CW SANT ADRIA A-CN BADIA A
16/03/2019 18:30CN BADIA A-Club Natació Poble Nou A
23/03/2019 17:30Club Nataciò Granollers-CN BADIA A
30/03/2019 18:30CN BADIA A-LaSirena CN Mataró "B"

Classificació

EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12/10/18

Absolut Masculí -B-

Calendari

Data JocEquip Local Equip Visitant
13/10/2018 21:00CN Badia B20 - 12Club Esportiu Creu Groga
20/10/2018 19:00CN SALLENT-CN Badia B
27/10/2018 21:30CN Badia B-Club Natació L'Hospitalet B
10/11/2018 17:00Club Natació Poble Nou B-CN Badia B
24/11/2018 20:30CN Badia B-CN MINORISA B
01/12/2018 20:15C.N.REUS PLOMS-CN Badia B
15/12/2018 20:30CN Badia B-CLUB WATERPOLO GARRAF
22/12/2018 18:30CN TÀRRACO-CN Badia B
12/01/2019 20:30CN Badia B-CLUB NATACIÓ IGUALADA B
19/01/2019 19:45CN Badia B-C.W. ANGLÈS
26/01/2019 13:00Club Esportiu Creu Groga-CN Badia B
02/02/2019 20:30CN Badia B-CN SALLENT
09/02/2019 19:45Club Natació L'Hospitalet B-CN Badia B
16/02/2019 19:45CN Badia B-Club Natació Poble Nou B
02/03/2019 18:00CN MINORISA B-CN Badia B
09/03/2019 19:45CN Badia B-C.N.REUS PLOMS
16/03/2019 20:45CLUB WATERPOLO GARRAF-CN Badia B
23/03/2019 20:30CN Badia B-CN TÀRRACO
30/03/2019 18:00CLUB NATACIÓ IGUALADA B-CN Badia B
06/04/2019 18:30C.W. ANGLÈS-CN Badia B

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12/10/18

Juvenil Masculí

Calendari

Data JocEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2018 09:00CN Badia7 - 13Club Natació L'Hospitalet
21/10/2018 12:30CN MINORISA-CN Badia
28/10/2018 09:00CN Badia-CLUB NATACIÓ PREMIÀ
11/11/2018 09:00CW SANT ADRIA-CN Badia
18/11/2018 09:00CN Badia-CN Montjuïc
25/11/2018 09:00Club Natació Olot-CN Badia
02/12/2018 09:00CN Badia-Club Natació Poble Nou
16/12/2018 12:30CN MOLINS DE REI-CN Badia
13/01/2019 09:00CN Badia-Club Waterpolo Figueres
20/01/2019 12:00GEiEG/BANYOLES-CN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12/10/18

Absolut Femení.

Calendari

Data JocEquip LocalResultatEquip Visitant
13/10/2018 19:45CN Badia10 - 12CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA
20/10/2018 20:15CLUB WATERPOLO GARRAF-CN Badia
27/10/2018 20:15CN Badia-CLUB NATACIÓ SABADELL B
10/11/2018 16:30GEiEG-CN Badia
24/11/2018 18:00CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA-CN Badia
01/12/2018 19:30CN Badia-CLUB WATERPOLO GARRAF
15/12/2018 17:30CLUB NATACIÓ SABADELL B-CN Badia
22/12/2018 19:30CN Badia-GEiEG

Classificació. Fase 2

 EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12/10/18