Competició. Aleví Mixta. 2016-17

Classificació. Alevina Mixta - 1ª Fase Grup 21-27 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 221211019822
2GEIEG19129127442
3CN CALDES16127235837
4Club Natació Vallirana13126157240
5CN TÀRRACO61230958114
6Club Natació L'Hospitalet61230941101
7Club Natació Badia21210111055
Classificació actualitzada a 28/03/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Alevina Mixta - 1ª Fase Grup 21-27 -E- Temp. 2016-17

CN CALDES5 – 0Club Natació Badia
CN TÀRRACO5 – 0Club Natació Badia
GEIEG0 – 10Club Natació Badia
CLUB WATERPOLO SANT ADRIA5 – 0Club Natació Badia
Club Natació Vallirana13 – 1Club Natació Badia
Club Natació L’Hospitalet5 – 0Club Natació Badia
14/01/17 16.00Club Natació Badia6 – 4CN TÀRRACO
22/01/17 09.00Club Natació Badia0 – 5GEIEG
29/01/17 09.00Club Natació Badia4 – 6CN CALDES
04/02/17 16.00Club Natació Badia0 – 5CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
18/02/17 16.00Club Natació Badia –Club Natació Vallirana
25/02/17 16.00Club Natació Badia0 – 5Club Natació L’Hospitalet
18/3/17 17:15Club Natació BadiaCaldes
25/3/17 17:30Club Natació BadiaTarraco
1/4/17 19:30Club Natació L'hospitalet5 - 0Club Natació Badia
8/4/17 15:30ValliranaClub Natació Badia

Competició. Infantil Mixta. 2016-17

Classificació Infantil Mixt - 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Minorisa1477007838
2Club Natació Badia1185125638
3Club Natació Martorell -A-874036750
4CLUB NATACIÓ OLOT884046455
5A.E. Santa Eulàlia864024536
6POBLE NOU CN572143651
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 472054167
8GEIEG080083587
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Infantil Mixt - 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

05/02/17 11:45Club Natació Minorisa9 - 6Club Natació Badia
12/02/17 09:00Club Natació Badia10 - 3GEIEG
18/02/17 17:30Club Natació Badia12 - 7CLUB NATACIÓ OLOT
05/03/17 09:00A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
12/03/17 12:00Club Natació Martorell -A-7 - 9Club Natació Badia
19/03/17 09:00POBLE NOU CN3 - 3Club Natació Badia
26/03/17 09:00Club Natació Badia0 - 5Club Natació Minorisa
02/04/17 09:00Club Natació Badia11 - 4CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 12:00GEIEG7 - 11Club Natació Badia
29/04/17 13:30CLUB NATACIÓ OLOT8 - 6Club Natació Badia
07/05/17 11:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA6 - 6Club Natació Badia
14/05/17 09:00Club Natació Badia14 - 6A.E. Santa Eulàlia
21/05/17 09:00Club Natació Badia11 - 5Club Natació Martorell -A-
27/05/17 18:00Club Natació Badia11 - 9POBLE NOU CN

Classificació. Infantil Mixta - 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Badia191091013827
2CLUB NATACIÓ OLOT171081112723
3CN CALDES12106047296
4CN SALLENT8104066199
5C.N. Banyoles 31011846118
6Andorra Taurons-Encamp11001925106

Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Infantil Mixt - 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

Club Natació Badia5 – 0CLUB NATACIÓ OLOT
Andorra Taurons-Encamp1 – 16Club Natació Badia
Club Natació Badia16 – 3CN CALDES
CN SALLENT4 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia20 – 4C.N. Banyoles
CLUB NATACIÓ OLOT4 – 4Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 3Andorra Taurons-Encamp
CN CALDES5 – 19Club Natació Badia
15/01/17 09.00Club Natació Badia12 – 0CN SALLENT
22/1/17  11:000C.N. Banyoles3 – 18Club Natació Badia

Competició. Cadets Masculí. 2016-17

Classificació. Cadet Masculí - 2ª Fase Grup 15-22. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu2614130118588
2CLUB NATACIÓ OLOT2313111116655
3CLUB NATACIÓ MONTJUÏC A2113101214382
4CLUB NATACIÓ PREMIÀ1414707119127
5Club Natació L'hospitalet1214608107138
6CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B714311089138
7Club Natació Minorisa414201267149
8Club Natació Badia314111272171
Classificació actualitzada a 16/05/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Cadet Masculí - 2ª Fase Grup 15-22. Temp.2016-17

14/01/17 16:00CN Sant Feliu18 - 3Club Natació Badia
21/01:17 16:00CLUB NATACIÓ PREMIÀ16 - 6Club Natació Badia
04/02/17 19:00Club Natació Badia5 - 12CLUB NATACIÓ MONTJUÏC A
11/02/17 19:00Club Natació Badia10 - 14Club Natació L'hospitalet
04/03/17 13:00CLUB NATACIÓ OLOT11 - 3Club Natació Badia
11/03/17 19:00Club Natació Badia7 - 11CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B
18/03/17 10:00Club Natació Minorisa9 - 6Club Natació Badia
25/03/17 19:00Club Natació Badia4 - 18CN Sant Feliu
01/04/17 19:00Club Natació Badia3 - 14CLUB NATACIÓ PREMIÀ
07/04/17 20:45CLUB NATACIÓ MONTJUÏC A15 - 5Club Natació Badia
22/04/17 20:45Club Natació L'hospitalet10 - 3Club Natació Badia
29/04/17 19:00Club Natació Badia4 - 14CLUB NATACIÓ OLOT
06/05/17 10:15CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B5 - 5Club Natació Badia
13/05/17 19:00Club Natació Badia8 - 2Club Natació Minorisa

Classificació. Cadet Masculí - 1ª Fase Grup 11-27 -D- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Catalunya16880016633
2CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B984137762
3Club Natació Badia984136587
4Club Waterpolo Figueres3811653104
5CN SALLENT3811650125
Classificació actualitzada a 03/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Cadet Masculí - 1ª Fase Grup 11-27 -D- Temp.2016-17

Club Natació Badia5 – 10CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B
Club Natació Catalunya20 – 1Club Natació Badia
Club Natació Badia13 – 8CN SALLENT
Club Waterpolo Figueres11 – 11Club Natació Badia
CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B5 – 8Club Natació Badia
Club Natació Badia6 – 18Club Natació Catalunya
CN SALLENT5 – 8Club Natació Badia
Club Natació Badia13 – 10Club Waterpolo Figueres

Competició. Cadets Femení. 2016-17

Classificació Cadet Femení - 2ª Fase Grup 7-12

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí 171081111966
2UE HORTA171081112353
3CN. Martorell - CN. Vallirana11105145762
4LaSirena CN MATARÓ11105149778
5Club Natació Badia21010946103
6A.E. Santa Eulàlia21010947127
Classificació actualitzada a 28/05/2017

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Cadet Femení - 2ª Fase Grup 7-12

11/02/17 20:30Club Natació Badia4 - 11CN Rubí
18/02/17 10:30CN. Martorell - CN. Vallirana8 - 3Club Natació Badia
04/03/17 18:00LaSirena CN MATARÓ9 - 5Club Natació Badia
11/03/17 09:00UE HORTA11 - 5 Club Natació Badia
18/03/17 20:30A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
25/03/17 16:45CN Rubí14 - 1Club Natació Badia
29/04/17 20:30Club Natació Badia3 - 9CN. Martorell - CN. Vallirana
20/05/17 19:00Club Natació Badia6 - 11LaSirena CN MATARÓ
13/05/17 17:45Club Natació Badia1 - 14UE HORTA
27/05/17 19:00Club Natació Badia8 - 9A.E. Santa Eulàlia

Classificació. Cadet Femení - 1ª Fase Grup 1-12 -A- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB NATACIÓ SANT ANDREU1487018637
2CLUB NATACIÓ SABADELL14970210454
3CN Sant Feliu1286029751
4UE HORTA683055980
5LaSirena CN MATARÓ482064688
6Club Natació Badia0900928110
Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Cadet Femení - 1ª Fase Grup 1-12 -A- Temp. 2016-17

CLUB NATACIÓ SANT ANDREU11 – 2Club Natació Badia
LaSirena CN MATARÓ10 – 3Club Natació Badia
CLUB NATACIÓ SABADELL15 – 3Club Natació Badia
UE HORTA8 – 3Club Natació Badia
CN Sant Feliu16 – 3Club Natació Badia
Club Natació Badia3 – 15CLUB NATACIÓ SANT ANDREU
Club Natació Badia3 – 7LaSirena CN MATARÓ
Club Natació Badia1 – 13CLUB NATACIÓ SABADELL
21/01/17 19:00Club Natació Badia9 – 15UE HORTA
28/01/17 19:30Club Natació Badia5 – 14CN Sant Feliu

Competició. Juvenils Masculí. 2016-17

Classificació. Juvenil Masculí - 2ª Fase Grup 13-19. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Molins de Rei2312111014161
2Club Natació Catalunya171282212168
3CLUB NATACIÓ MONTJUÏC161281313075
4CLUB NATACIÓ PREMIÀ121260610693
5Club Natació Badia101250711276
6Club Natació L'hospitalet412201088156
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 012001237206
Classificació actualitzada a 16/05/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Juvenil Masculí - 2ª Fase Grup 13-19 - Temp. 2016-17

15/01/17 11:30CN Molins de Rei11 - 7Club Natació Badia
05/02/17 09:00Club Natació Badia 11 - 4Club Natació L'hospitalet
11/02/17 15:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 2 - 17Club Natació Badia
19/02/17 09:00Club Natació Badia 12 - 6CLUB NATACIÓ PREMIÀ
26/02/17 11:30CLUB NATACIÓ MONTJUÏC8 - 1Club Natació Badia
05/03/17 09:00Club Natació Badia5 - 9Club Natació Catalunya
19/03/17 09:00Club Natació Badia3 - 7CN Molins de Rei
01/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet4 - 18Club Natació Badia
08/04/17 19:30Club Natació Badia23 - 2CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 09:00CLUB NATACIÓ PREMIÀ7 - 6Club Natació Badia
28/04/17 20:45Club Natació Catalunya8 - 3Club Natació Badia
06/05/17 20:30Club Natació Badia6 - 8CLUB NATACIÓ MONTJUÏC

Classificació. Juvenil Masculí - 1ª Fase Grup 11-19. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1UE HORTA1487018947
2POBLE NOU CN14870111135
3CLUB NATACIÓ PREMIÀ1286029158
4CLUB NATACIÓ MONTJUÏC1084227451
5Club Natació Catalunya984139258
6CN Molins de Rei683058071
7Club Natació Badia582155976
8Club Natació L'hospitalet2810759144
9CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 0800836151

Classificació actualitzada a 03/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Juvenil Masculí - 1ª Fase Grup 11-19 - Temp. 2016-17

CLUB NATACIÓ MONTJUÏC5 – 5Club Natació Badia
Club Natació Badia7 – 12UE HORTA
POBLE NOU CN18 – 4Club Natació Badia
Club Natació Badia11 – 3CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
Club Natació L’hospitalet5 – 11Club Natació Badia
Club Natació Badia8 – 11Club Natació Catalunya
CN Molins de Rei13 – 7Club Natació Badia
Club Natació Badia6 – 9CLUB NATACIÓ PREMIÀ

Competició. Absoluts Femení. 2016-17

Lliga Catalana Absoluta 1A Div. Fem. - 2ª Fase Grup 1

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#121/4/17 20:45Club Natació L'hospitalet5 - 13Club Natació Badia
#222/4/17 16:45Club Natació Granollers2 - 20Club Natació Catalunya
#322/4/17 17:30GEIEG1 - 21Club Natació Martorell
#422/4/17 18:30Club Natació Vallirana11 - 10Club Natació Minorisa
JORNADA 2
#126/4/17 20:45Club Natació Badia14 - 4Club Natació L'hospitalet
#229/4/17 11:30Club Natació Catalunya10 - 3Club Natació Granollers
#329/4/17 19:40Club Natació Martorell20 - 4GEIEG
#46/5/17 12:30Club Natació Minorisa11 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 3
#513/5/17 16:00Club Natació Minorisa8 - 7Club Natació Catalunya
#613/5/17 20:30Club Natació Badia7 - 9Club Natació Martorell
#724/5/17 20:15Club Natació Vallirana10 - 4Club Natació Granollers
#826/5/17 20:30Club Natació L'hospitalet14 - 11GEIEG
JORNADA 4
#514/5/17 12:30Club Natació Catalunya13 - 7Club Natació Minorisa
#626/5/17 20:45Club Natació Martorell15 - 5Club Natació Badia
#727/5/17 00:00Club Natació Granollers5 - 5Club Natació Vallirana
#821/5/17 12:30GEIEG13 - 9Club Natació L'hospitalet
JORNADA 5
03/06/2017 00:00Club Natació Martorell9 - 10Club Natació Catalunya
03/06/2017 00:00Club Natació Badia8 - 8Club Natació Minorisa
03/06/2017 00:00GEIEG7 - 7Club Natació Vallirana
03/06/2017 00:00Club Natació L'hospitalet6 - 10Club Natació Granollers
JORNADA 6
10/06/2017 00:00Club Natació Catalunya13 - 9Club Natació Martorell
10/06/2017 00:00Club Natació Minorisa7 - 13Club Natació Badia
10/06/2017 00:00Club Natació Vallirana16 - 6GEIEG
10/06/2017 00:00Club Natació Granollers7 - 8Club Natació L'hospitalet

Classificació. Absoluta 1A Div. Fem. - 1ª Fase Grup Unic - Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Catalunya3418170134581
2Club Natació Martorell3418170136192
3Club Natació Badia2818140424279
4Club Natació Minorisa22181107203150
5Club Natació L'hospitalet1718819176179
6Club Natació Vallirana1718819168151
7GEIEG13186111129172
8Club Natació Granollers11185112119200
9CN TÀRRACO418201645353
10Club Waterpolo Garraf018001841372
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Absolutes 1A Div. Fem. - 1ª Fase Grup Unic - Temp.2016-17

Club Natació L’hospitalet3 – 17Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 1Club Natació Granollers
Club Natació Vallirana2 – 7Club Natació Badia
Club Natació Badia32 – 0Club Waterpolo Garraf
GEIEG2 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 4Club Natació Minorisa
Club Natació Martorell13 – 5Club Natació Badia
Club Natació Badia31 – 0CN TÀRRACO
21/01/17 20:30Club Natació Badia13 – 5Club Natació L’hospitalet
04/02/17 16:45Club Natació Granollers1 – 15Club Natació Badia
11/02/17 16:30Club Natació Catalunya11 – 8Club Natació Badia
18/02/17 20:30Club Natació Badia10 – 3Club Natació Vallirana
25/02/17 15:30Club Waterpolo Garraf1 – 17Club Natació Badia
04/03/17 20:30Club Natació Badia 16 – 6GEIEG
11/03/17 12:30Club Natació Minorisa 5 – 7Club Natació Badia
18/03/17 20:30Club Natació Badia6 – 11Club Natació Martorell
25/03/17 17:00CN TÀRRACO1 – 20Club Natació Badia
01/04/17 20:30Club Natació Catalunya1 - 10Club Natació Badia

Competició. Absoluts Masculí. 2016-17

Calendari Abs 1A Div Masc. - 2ª Fase Grup 1-8

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#122/04/17 15:30Club Natació Martorell5 - 11Club Natació L'hospitalet
#222/04/17 15:30CW SANT ADRIA A10 - 14Club Natació Badia
#322/04/17 15:30CN Granollers B12 - 10CN Rubí B
#422/04/17 15:30POBLE NOU CN10 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 2
#122/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet18 - 7Club Natació Martorell
#222/04/17 15:30CN Rubí B10 - 6CN Granollers B
#322/04/17 15:30Club Natació Badia12 - 6CW SANT ADRIA
#422/04/17 15:30Club Natació Vallirana11 - 7POBLE NOU CN
JORNADA 3
#522/04/17 15:30POBLE NOU CN6 - 17CN Rubí B
#622/04/17 15:30Club Natació Badia7 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30CW SANT ADRIA A12 - 11Club Natació Martorell
22/04/17 15:30Club Natació Vallirana9 - 13CN Granollers B
JORNADA 4
#522/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet9 - 9Club Natació Badia
#622/04/17 15:30CN Rubí B 10 - 7POBLE NOU CN
22/04/17 15:30Club Natació Martorell7 - 8CW SANT ADRIA A
22/04/17 15:30CN Granollers B8 - 4Club Natació Vallirana
JORNADA 5
22/04/17 15:30CN Rubí B11 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30POBLE NOU CN8 - 12Club Natació Badia
JORNADA 6
22/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet7 - 8CN Rubí B
22/04/17 15:30Club Natació Badia14 - 14POBLE NOU CN

Classificació. Absoluts 1A Div Masc. - Unic- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació L'hospitalet32181521197124
2CN Rubí B29181413209133
3Club Natació Vallirana22181026168160
4Club Natació Badia20181008201183
5CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A1818828159149
6POBLE NOU CN1718819168170
7CN Granollers B1718657130135
8Club Natació Martorell11185112142183
9GEIEG 9183312122175
10CN SALLENT5181314128212
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Absoluts 1A Div Masc. -Unic- Temp. 2016-17

Club Natació L’hospitalet8–11Club Natació Badia
Club Natació Badia16 – 15POBLE NOU CN
Club Natació Martorell10 – 6Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 9GEIEG
Club Natació Vallirana11 – 10Club Natació Badia
CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A8 – 9Club Natació Badia
CN Granollers B10 – 8Club Natació Badia
CN SALLENT5 – 16Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 17CN Rubí B
14-01-2017 20:30Club Natació Badia12 – 14Club Natació L’hospitalet
21-01-2017 17:00POBLE NOU CN10 – 9Club Natació Badia
04-02-2017 20:30Club Natació Badia15 – 7 Club Natació Martorell
11-02-2017 19:00GEIEG7 – 13Club Natació Badia
25-02-2017 20:55Club Natació Badia12 – 17 Club Natació Vallirana
04-03-2017 20:55Club Natació Badia 12 – 11 CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A
18-03-2017 20:30Club Natació Badia8 – 6CN Granollers B
25-03-2017 20:30Club Natació Badia 14 – 7 CN SALLENT
01-04-2017 19:45CN Rubí B11 - 8Club Natació Badia