Màsters. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN Badia4 - 10CN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble Nou11 - 8CN Badia
09/11/2017 22:00CN Badia10 - 5CW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA B10 - 8CN Badia
23/11/2017 22:00CN Badia10 - 11CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN Terrassa8 - 4CN Badia
14/12/2017 22:00CN BadiaClub Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can DragóCN Badia
11/01/2018 22:00CN BadiaCN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-BarcelonetaCN Badia
25/01/2018 22:00CN BadiaCN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Terrassa1244004223
2CN Molins de Rei1043015023
3CN Mataró 93300508
4CN Sant Andreu933003510
5CLUB ESPORTIU MEDITERRANI942112725
6CN Sabadell942112624
7CN Catalunya842023630
8CN Martorell842023333
9UE Horta732012427
10Club Natació Poble Nou 741123536
11CN Premià741122232
12CN Badia641033036
13Club Natació L'Hospitalet641032037
14CW SANT ADRIA B641032841
15CW SANT ADRIA A641031834
16CW Can Dragó531021344
17CN Atlètic-Barceloneta440041945
Actualitzat a 23/11/17

Absolut Masculí -B-. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia B15 - 7CW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia B3 - 15CN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet B14 - 10CN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut B8 - 4CN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell B15 - 8CN Badia B
15/12/2017 20:45CN TàrracoCN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia BCN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW GarrafCN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia BCN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu BCN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia BCN L'Hospitalet B
17/02/2018 18:00CN Reus PlomsCN Badia B
24/02/2018 18:15CN Badia BCN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 20:00CN Badia BCN Sabadell B
10/03/2018 18:30CN Badia BCN Tàrraco

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Montjuïc B1266008113
2CN Sabadell B1266009531
3CN Sant Feliu B1266008927
4CN L'Hospitalet B864027458
5CN Poble Nou Absolut B462046058
6CN Badia B462045068
7CN Minorisa B462044856
8CW Garraf261055082
9CN Reus Ploms261053196
10CN Tàrraco0600625114
Actualitzat a 23/11/17

Infantil Mixta. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/2017 11:00CN Caldes16 - 3CN Badia
29/10/2017 09:00CN Badia4 - 19CN Tàrraco
19/11/2017 09:00CN Badia6 - 20CN Premià - A
03/12/2017 09:00CN BadiaCN Caldes
17/12/2017 10:00CN TàrracoCN Badia
21/01/2018 09:00CN Premià - ACN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Caldes633003913
2CN Premià - A432014018
3CN Tàrraco231022834
4CN Badia030031355
Actualitzat a 23-11-2017

Cadet Masculí. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 17CW Figueres
21/10/2017 15:20CN Rubí B18 - 2CN Badia - CN Caldes
28/10/2017 20:00CN Badia - CN Caldes4 - 25CN Poble Nou
04/11/2017 15:00CN Sant Feliu25 - 4CN Badia - CN Caldes
11/11/2017 19:30CN Badia - CN Caldes17 - 2CW Garraf
18/11/2017 19:30CW Figueres18 - 6CN Badia - CN Caldes
25/11/2017 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 15CN Rubí B
02/12/2017 15:30CN Poble Nou14 - 2CN Badia - CN Caldes
16/12/2017 20:30CN Badia - CN CaldesCN Sant Feliu
23/12/2017 15:30CW GarrafCN Badia - CN Caldes

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu12660012035
2CN Rubí B864028839
3CN Poble Nou7631210236
4CW Figueres763128951
5CN Badia - CN Caldes2610538105
6CW Garraf060067178
Actualitzat a 23/11/17

Cadet Femení. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
21/10/2017 10:15CN Catalunya25 - 5CN Badia - CN Sallent
28/10/2017 18:30CN Badia - CN Sallent4 - 31CN Sant Feliu
12/11/2017 10:15UE Horta16 - 8CN Badia - CN Sallent
18/11/2017 18:30CN Badia - CN Sallent1 - 23LaSirena CN Mataró
25/11/2017 11:00CN Molins de Rei / CN Martorell10 - 0CN Badia - CN Sallent
23/12/2017 18:30CN Badia - CN SallentCN Sant Andreu

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu844008421
2UE Horta643014931
3LaSirena CN Mataró432014221
4CN Sant Andreu432012721
5CN Catalunya231023427
6CN Molins de Rei / CN Martorell030031655
7CN Badia - CN Sallent040041894
Actualitzat a 23-11-17

Juvenil Masculí. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/2017 10:15CN Catalunya13 - 9CN Badia
22/10/2017 09:00CN Badia6 - 13CN Montjuïc
29/10/2017 09:00CN Premià10 - 8CN Badia
05/11/2017 09:00CN Olot11 - 8CN Badia
12/11/2017 09:00CN Badia9 - 8CN L'Hospitalet
19/11/2017 12:30CW Sant Adrià4 - 12CN Badia
26/11/2017 09:00CN Badia5 - 15CN Poble Nou
03/12/2017 12:45UE HortaCN Badia
17/12/2017 09:00CN BadiaCN Molins de Rei

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Catalunya1055005823
2UE Horta1065017036
3CN Montjuïc1065016436
4CN Molins de Rei663034540
5CN Olot663035347
6CN Premià663035860
7CN Poble Nou462044548
8CN Badia462045259
9CN L'Hospitalet251042849
10CW Sant Adrià060062297
Actualitzat a 23/11/17

Absolut Femení. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant 
21/10/2017 20:45CN Badia12 - 7CN Minorisa
28/10/2017 19:30CN Granollers7 - 6CN Badia
04/11/2017 20:45CN Badia10 - 4CN L'Hospitalet
10/11/2017 20:45CN Atl. Barceloneta7 - 9CN Badia
25/11/2017 16:30CN Minorisa11 - 5CN Badia
02/12/2017 20:45CN Badia5 - 4CN Granollers
16/12/2017 18:00CN L'HospitaletCN Badia
23/12/2017 20:45CN BadiaCN Atl. Barceloneta

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Minorisa854017433
2CN Badia643013725
3CN L'Hospitalet653024245
4CN Granollers452033747
5CN Atl. Barceloneta050052666
Actualitzat a 23-11-17

Absolut Masculí. Fase 1.

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 15:30CN L'Hospitalet6 - 5Club Natació Badia
21/10/2017 18:15Club Natació Badia9 - 13CN Poble Nou
28/10/2017 19:00GEiEG7 - 17Club Natació Badia
04/11/2017 18:15Club Natació Badia8 - 6CW Sant Adrià A
11/11/2017 17:45CN Granollers B8 - 8Club Natació Badia
25/11/2017 15:15CN Minorisa9 - 15Club Natació Badia
02/12/2017 19:30Club Natació Badia11 - 10CN Rubí B
16/12/2017 19:00Club Natació BadiaCN L'Hospitalet
13/01/2018 17:00CN Poble NouClub Natació Badia
20/01/2018 18:15Club Natació BadiaGEiEG
27/01/2018 17:30CW Sant Adrià AClub Natació Badia
10/02/2018 18:15Club Natació BadiaCN Granollers B
17/02/2018 19:30Club Natació BadiaCN Minorisa
03/03/2018 21:00CN Rubí BClub Natació Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí B844004630
2CW Sant Adrià A653025239
3CN Poble Nou643013732
4CN L'Hospitalet653026136
5Club Natació Badia552124740
6CN Granollers B542113330
7CN Minorisa 040043248
8GEiEG050053285
Actualitzat a 23/11/17