Partits de la Jornada 8-9/04/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

Data/HoraCategoriaLocalResultatVisitant
07/04/17 20:45CADET MASCULÍCLUB NATACIÓ MONTJUÏC A15 - 5Club Natació Badia
08/04/17 15:30ALEVIVallirana0 - 5Club Natació Badia
08/04/17 19:30JUVENIL MASCULíClub Natació Badia23 - 2CLUB WATERPOLO SANT ADRIA

Partits de la Jornada 1-2/04/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

Data/HoraCategoriaLocalResultatVisitant
01/04/17 15:30JUVENIL MASCULíClub Natació L'hospitalet4 - 18Club Natació Badia
01/04/17 19:00CADET MASCULÍClub Natació Badia3 - 14CLUB NATACIÓ PREMIÀ
01/04/17 19:30ALEVIClub Natació L'hospitalet5 - 0Club Natació Badia
01/04/17 19:45ABSOLUT MASCULÍCN Rubí B11 - 8Club Natació Badia
01/04/17 20:30ABSOLUT FEMENÍClub Natació Badia1 - 10Club Natació Catalunya
02/04/17 09:00INFANTILClub Natació Badia11 - 4CLUB WATERPOLO SANT ADRIA

Partits de la Jornada 25-26/03/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

Data/HoraCategoriaLocalResultatVisitant
25/03/17 16:45CADET FEMENÍCN Rubí14 - 1Club Natació Badia
25/03/17 19:00CADET MASCULÍClub Natació Badia4 - 18CN Sant Feliu
25/03/17 20:30ABSOLUT MASCULÍClub Natació Badia14 - 7CN SALLENT
26/03/17 09:00INFANTILClub Natació Badia0 - 5Club Natació Minorisa
26/03/17 11:00ABSOLUT FEMENÍCN TÀRRACO1 - 20Club Natació Badia

Partits de la Jornada 18-19/03/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

Data/HoraCategoriaLocalResultatVisitant
18/03/17 10:45CADET MASCULÍClub Natació Minorisa9 - 6Club Natació Badia
18/03/17 17:15ALEVÍ MIXTAClub Natació Badia0 - 5CN CALDES
18/03/17 20:30CADET FEMENÍA.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
18/03/17 19:15ABSOLUT FEMENÍClub Natació Badia6 - 11Club Natació Martorell
18/03/17 20:30ABSOLUT MASCULÍClub Natació Badia8 - 6CN Granollers B
19/03/17 09:00INFANTILPOBLE NOU CN3 - 3Club Natació Badia
19/03/17 09:00JUVENILClub Natació Badia3 - 7CN Molins de Rei

Classificació Cadet Femení – 2ª Fase Grup 7-12

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí 171081111966
2UE HORTA171081112353
3CN. Martorell - CN. Vallirana11105145762
4LaSirena CN MATARÓ11105149778
5Club Natació Badia21010946103
6A.E. Santa Eulàlia21010947127
Classificació actualitzada a 28/05/2017

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Partits de la Jornada 11-12/03/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

DataHoraCategoriaLocalResultatVisitant
11/03/17 09:00CADET FEMENÍUE HORTA11 - 5Club Natació Badia
11/03/17 12:30ABSOLUT FEMENÍClub Natació Minorisa5 - 7Club Natació Badia
11/03/17 19:00CADET MASCULÍClub Natació Badia7 - 11CLUB NATACIÓ MONTJUÏC B
12/03/17 12:00INFANTILClub Natació Martorell -A-7 - 9Club Natació Badia

Partit de la Jornada 4-5/03/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

DataHoraCategoriaLocalResultatVisitant
04/03/17 13:30CADET MASCULÍCLUB NATACIÓ OLOT11 - 3Club Natació Badia
04/03/17 16:00ALEVIClub Natació Badia0 - 5Club Natació L'Hospitalet
04/03/17 18:00CADET FEMENÍLaSirena CN MATARÓ9 - 5Club Natació Badia
04/03/17 20:30ABSOLUT FEMENÍClub Natació Badia16 - 6GEIEG
04/03/17 20:55ABSOLUT MASCULÍClub Natació Badia12 - 11CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A
05/03/17 09:00INFANTILA.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
05/03/17 09:00JUVENIL MASCULíClub Natació Badia5 - 9Club Natació Catalunya

Torneig infantil mixt WP Camp de Bizkaia

L’equip Infantil Mixt amb la elit del waterpolo d’Espanya

 

 

 

Aquesta Setmana Santa, el nostre equip d’Infantils Mixt participarà en el torneig WP Camp de Biscaia.

Aquest torneig es celebrarà a Leioa, un municipi de la província de Biscaia, al costat mateix de Bilbao.

Participaran en el torneig equips d’arreu d’Espanya i del màxim nivell en waterpolo:

Atlètic-Barceloneta
CN Molins de Rei
CN Catalunya
CN Helios
CN Badia
Claret Askartza
Leioa W
CW Santiago
CN Coruña
CM Ferrol
CE Mediterrani
CN Sabadell
CN Montjuïc
CW Sant Adrià
DN Portugalete
UE Horta

 

Desitgem que aquesta experiència enriqueixi als nostres jugadors, tan esportiva com personalment.

Classificació Infantil Mixt – 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Minorisa1477007838
2Club Natació Badia1185125638
3Club Natació Martorell -A-874036750
4CLUB NATACIÓ OLOT884046455
5A.E. Santa Eulàlia864024536
6POBLE NOU CN572143651
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 472054167
8GEIEG080083587
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Partits de la jornada 25-26/02/17

A continuació us detallem els partits que es jugaran aquest cap de setmana:

Dia/HoraCategoriaLocalResultatVisitant
25/02/17 15:30ABSOLUT FEMENÍClub Waterpolo Garraf1 - 17Club Natació Badia
25/02/17 20:30ABSOLUT MASCULÍClub Natació Badia12 - 17Club Natació Vallirana
26/02/17 11:30JUVENIL MASCULíCLUB NATACIÓ MONTJUÏC8 - 1Club Natació Badia