Competició. Absoluts Femení. 2016-17

Lliga Catalana Absoluta 1A Div. Fem. - 2ª Fase Grup 1

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#121/4/17 20:45Club Natació L'hospitalet5 - 13Club Natació Badia
#222/4/17 16:45Club Natació Granollers2 - 20Club Natació Catalunya
#322/4/17 17:30GEIEG1 - 21Club Natació Martorell
#422/4/17 18:30Club Natació Vallirana11 - 10Club Natació Minorisa
JORNADA 2
#126/4/17 20:45Club Natació Badia14 - 4Club Natació L'hospitalet
#229/4/17 11:30Club Natació Catalunya10 - 3Club Natació Granollers
#329/4/17 19:40Club Natació Martorell20 - 4GEIEG
#46/5/17 12:30Club Natació Minorisa11 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 3
#513/5/17 16:00Club Natació Minorisa8 - 7Club Natació Catalunya
#613/5/17 20:30Club Natació Badia7 - 9Club Natació Martorell
#724/5/17 20:15Club Natació Vallirana10 - 4Club Natació Granollers
#826/5/17 20:30Club Natació L'hospitalet14 - 11GEIEG
JORNADA 4
#514/5/17 12:30Club Natació Catalunya13 - 7Club Natació Minorisa
#626/5/17 20:45Club Natació Martorell15 - 5Club Natació Badia
#727/5/17 00:00Club Natació Granollers5 - 5Club Natació Vallirana
#821/5/17 12:30GEIEG13 - 9Club Natació L'hospitalet
JORNADA 5
03/06/2017 00:00Club Natació Martorell9 - 10Club Natació Catalunya
03/06/2017 00:00Club Natació Badia8 - 8Club Natació Minorisa
03/06/2017 00:00GEIEG7 - 7Club Natació Vallirana
03/06/2017 00:00Club Natació L'hospitalet6 - 10Club Natació Granollers
JORNADA 6
10/06/2017 00:00Club Natació Catalunya13 - 9Club Natació Martorell
10/06/2017 00:00Club Natació Minorisa7 - 13Club Natació Badia
10/06/2017 00:00Club Natació Vallirana16 - 6GEIEG
10/06/2017 00:00Club Natació Granollers7 - 8Club Natació L'hospitalet

Classificació. Absoluta 1A Div. Fem. - 1ª Fase Grup Unic - Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Catalunya3418170134581
2Club Natació Martorell3418170136192
3Club Natació Badia2818140424279
4Club Natació Minorisa22181107203150
5Club Natació L'hospitalet1718819176179
6Club Natació Vallirana1718819168151
7GEIEG13186111129172
8Club Natació Granollers11185112119200
9CN TÀRRACO418201645353
10Club Waterpolo Garraf018001841372
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Absolutes 1A Div. Fem. - 1ª Fase Grup Unic - Temp.2016-17

Club Natació L’hospitalet3 – 17Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 1Club Natació Granollers
Club Natació Vallirana2 – 7Club Natació Badia
Club Natació Badia32 – 0Club Waterpolo Garraf
GEIEG2 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 4Club Natació Minorisa
Club Natació Martorell13 – 5Club Natació Badia
Club Natació Badia31 – 0CN TÀRRACO
21/01/17 20:30Club Natació Badia13 – 5Club Natació L’hospitalet
04/02/17 16:45Club Natació Granollers1 – 15Club Natació Badia
11/02/17 16:30Club Natació Catalunya11 – 8Club Natació Badia
18/02/17 20:30Club Natació Badia10 – 3Club Natació Vallirana
25/02/17 15:30Club Waterpolo Garraf1 – 17Club Natació Badia
04/03/17 20:30Club Natació Badia 16 – 6GEIEG
11/03/17 12:30Club Natació Minorisa 5 – 7Club Natació Badia
18/03/17 20:30Club Natació Badia6 – 11Club Natació Martorell
25/03/17 17:00CN TÀRRACO1 – 20Club Natació Badia
01/04/17 20:30Club Natació Catalunya1 - 10Club Natació Badia