Competició. Absoluts Masculí. 2016-17

Calendari Abs 1A Div Masc. - 2ª Fase Grup 1-8

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#122/04/17 15:30Club Natació Martorell5 - 11Club Natació L'hospitalet
#222/04/17 15:30CW SANT ADRIA A10 - 14Club Natació Badia
#322/04/17 15:30CN Granollers B12 - 10CN Rubí B
#422/04/17 15:30POBLE NOU CN10 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 2
#122/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet18 - 7Club Natació Martorell
#222/04/17 15:30CN Rubí B10 - 6CN Granollers B
#322/04/17 15:30Club Natació Badia12 - 6CW SANT ADRIA
#422/04/17 15:30Club Natació Vallirana11 - 7POBLE NOU CN
JORNADA 3
#522/04/17 15:30POBLE NOU CN6 - 17CN Rubí B
#622/04/17 15:30Club Natació Badia7 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30CW SANT ADRIA A12 - 11Club Natació Martorell
22/04/17 15:30Club Natació Vallirana9 - 13CN Granollers B
JORNADA 4
#522/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet9 - 9Club Natació Badia
#622/04/17 15:30CN Rubí B 10 - 7POBLE NOU CN
22/04/17 15:30Club Natació Martorell7 - 8CW SANT ADRIA A
22/04/17 15:30CN Granollers B8 - 4Club Natació Vallirana
JORNADA 5
22/04/17 15:30CN Rubí B11 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30POBLE NOU CN8 - 12Club Natació Badia
JORNADA 6
22/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet7 - 8CN Rubí B
22/04/17 15:30Club Natació Badia14 - 14POBLE NOU CN

Classificació. Absoluts 1A Div Masc. - Unic- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació L'hospitalet32181521197124
2CN Rubí B29181413209133
3Club Natació Vallirana22181026168160
4Club Natació Badia20181008201183
5CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A1818828159149
6POBLE NOU CN1718819168170
7CN Granollers B1718657130135
8Club Natació Martorell11185112142183
9GEIEG 9183312122175
10CN SALLENT5181314128212
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Absoluts 1A Div Masc. -Unic- Temp. 2016-17

Club Natació L’hospitalet8–11Club Natació Badia
Club Natació Badia16 – 15POBLE NOU CN
Club Natació Martorell10 – 6Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 9GEIEG
Club Natació Vallirana11 – 10Club Natació Badia
CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A8 – 9Club Natació Badia
CN Granollers B10 – 8Club Natació Badia
CN SALLENT5 – 16Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 17CN Rubí B
14-01-2017 20:30Club Natació Badia12 – 14Club Natació L’hospitalet
21-01-2017 17:00POBLE NOU CN10 – 9Club Natació Badia
04-02-2017 20:30Club Natació Badia15 – 7 Club Natació Martorell
11-02-2017 19:00GEIEG7 – 13Club Natació Badia
25-02-2017 20:55Club Natació Badia12 – 17 Club Natació Vallirana
04-03-2017 20:55Club Natació Badia 12 – 11 CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A
18-03-2017 20:30Club Natació Badia8 – 6CN Granollers B
25-03-2017 20:30Club Natació Badia 14 – 7 CN SALLENT
01-04-2017 19:45CN Rubí B11 - 8Club Natació Badia