Competició. Aleví Mixta. 2016-17

Classificació. Alevina Mixta - 1ª Fase Grup 21-27 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 221211019822
2GEIEG19129127442
3CN CALDES16127235837
4Club Natació Vallirana13126157240
5CN TÀRRACO61230958114
6Club Natació L'Hospitalet61230941101
7Club Natació Badia21210111055
Classificació actualitzada a 28/03/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Alevina Mixta - 1ª Fase Grup 21-27 -E- Temp. 2016-17

CN CALDES5 – 0Club Natació Badia
CN TÀRRACO5 – 0Club Natació Badia
GEIEG0 – 10Club Natació Badia
CLUB WATERPOLO SANT ADRIA5 – 0Club Natació Badia
Club Natació Vallirana13 – 1Club Natació Badia
Club Natació L’Hospitalet5 – 0Club Natació Badia
14/01/17 16.00Club Natació Badia6 – 4CN TÀRRACO
22/01/17 09.00Club Natació Badia0 – 5GEIEG
29/01/17 09.00Club Natació Badia4 – 6CN CALDES
04/02/17 16.00Club Natació Badia0 – 5CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
18/02/17 16.00Club Natació Badia –Club Natació Vallirana
25/02/17 16.00Club Natació Badia0 – 5Club Natació L’Hospitalet
18/3/17 17:15Club Natació BadiaCaldes
25/3/17 17:30Club Natació BadiaTarraco
1/4/17 19:30Club Natació L'hospitalet5 - 0Club Natació Badia
8/4/17 15:30ValliranaClub Natació Badia