Competició. Infantil Mixta. 2016-17

Classificació Infantil Mixt - 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Minorisa1477007838
2Club Natació Badia1185125638
3Club Natació Martorell -A-874036750
4CLUB NATACIÓ OLOT884046455
5A.E. Santa Eulàlia864024536
6POBLE NOU CN572143651
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 472054167
8GEIEG080083587
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Infantil Mixt - 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

05/02/17 11:45Club Natació Minorisa9 - 6Club Natació Badia
12/02/17 09:00Club Natació Badia10 - 3GEIEG
18/02/17 17:30Club Natació Badia12 - 7CLUB NATACIÓ OLOT
05/03/17 09:00A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
12/03/17 12:00Club Natació Martorell -A-7 - 9Club Natació Badia
19/03/17 09:00POBLE NOU CN3 - 3Club Natació Badia
26/03/17 09:00Club Natació Badia0 - 5Club Natació Minorisa
02/04/17 09:00Club Natació Badia11 - 4CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 12:00GEIEG7 - 11Club Natació Badia
29/04/17 13:30CLUB NATACIÓ OLOT8 - 6Club Natació Badia
07/05/17 11:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA6 - 6Club Natació Badia
14/05/17 09:00Club Natació Badia14 - 6A.E. Santa Eulàlia
21/05/17 09:00Club Natació Badia11 - 5Club Natació Martorell -A-
27/05/17 18:00Club Natació Badia11 - 9POBLE NOU CN

Classificació. Infantil Mixta - 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Badia191091013827
2CLUB NATACIÓ OLOT171081112723
3CN CALDES12106047296
4CN SALLENT8104066199
5C.N. Banyoles 31011846118
6Andorra Taurons-Encamp11001925106

Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Infantil Mixt - 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

Club Natació Badia5 – 0CLUB NATACIÓ OLOT
Andorra Taurons-Encamp1 – 16Club Natació Badia
Club Natació Badia16 – 3CN CALDES
CN SALLENT4 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia20 – 4C.N. Banyoles
CLUB NATACIÓ OLOT4 – 4Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 3Andorra Taurons-Encamp
CN CALDES5 – 19Club Natació Badia
15/01/17 09.00Club Natació Badia12 – 0CN SALLENT
22/1/17  11:000C.N. Banyoles3 – 18Club Natació Badia