Competició. Juvenils Masculí. 2016-17

Classificació. Juvenil Masculí - 2ª Fase Grup 13-19. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Molins de Rei2312111014161
2Club Natació Catalunya171282212168
3CLUB NATACIÓ MONTJUÏC161281313075
4CLUB NATACIÓ PREMIÀ121260610693
5Club Natació Badia101250711276
6Club Natació L'hospitalet412201088156
7CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 012001237206
Classificació actualitzada a 16/05/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Juvenil Masculí - 2ª Fase Grup 13-19 - Temp. 2016-17

15/01/17 11:30CN Molins de Rei11 - 7Club Natació Badia
05/02/17 09:00Club Natació Badia 11 - 4Club Natació L'hospitalet
11/02/17 15:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 2 - 17Club Natació Badia
19/02/17 09:00Club Natació Badia 12 - 6CLUB NATACIÓ PREMIÀ
26/02/17 11:30CLUB NATACIÓ MONTJUÏC8 - 1Club Natació Badia
05/03/17 09:00Club Natació Badia5 - 9Club Natació Catalunya
19/03/17 09:00Club Natació Badia3 - 7CN Molins de Rei
01/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet4 - 18Club Natació Badia
08/04/17 19:30Club Natació Badia23 - 2CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 09:00CLUB NATACIÓ PREMIÀ7 - 6Club Natació Badia
28/04/17 20:45Club Natació Catalunya8 - 3Club Natació Badia
06/05/17 20:30Club Natació Badia6 - 8CLUB NATACIÓ MONTJUÏC

Classificació. Juvenil Masculí - 1ª Fase Grup 11-19. Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1UE HORTA1487018947
2POBLE NOU CN14870111135
3CLUB NATACIÓ PREMIÀ1286029158
4CLUB NATACIÓ MONTJUÏC1084227451
5Club Natació Catalunya984139258
6CN Molins de Rei683058071
7Club Natació Badia582155976
8Club Natació L'hospitalet2810759144
9CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 0800836151

Classificació actualitzada a 03/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Juvenil Masculí - 1ª Fase Grup 11-19 - Temp. 2016-17

CLUB NATACIÓ MONTJUÏC5 – 5Club Natació Badia
Club Natació Badia7 – 12UE HORTA
POBLE NOU CN18 – 4Club Natació Badia
Club Natació Badia11 – 3CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
Club Natació L’hospitalet5 – 11Club Natació Badia
Club Natació Badia8 – 11Club Natació Catalunya
CN Molins de Rei13 – 7Club Natació Badia
Club Natació Badia6 – 9CLUB NATACIÓ PREMIÀ