Màsters. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN BadiaCN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble NouCN Badia
09/11/2017 22:00CN BadiaCW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA BCN Badia
23/11/2017 22:00CN BadiaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN TerrassaCN Badia
14/12/2017 22:00CN BadiaClub Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can DragóCN Badia
11/01/2018 22:00CN BadiaCN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-BarcelonetaCN Badia
25/01/2018 22:00CN BadiaCN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Badia0000000
Actualitzat a 16/10/17

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Horaris de Natació

Grups Alevins, Infantil, Júnior i Absoluts

Pretemporada. Entre el 4 i el 8 de setembre

Matí10:30 a 12:30Entrenament físic i natació a la piscina coberta
Tarda18:30 a 19:30Entrenament físic a la piscina exterior
 19:30 a 20:30Natació a la piscina exterior

Temporada. Del 12 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta
Dilluns - Dimecres - Dijous 6:15 a 7:30 Entrenament físic i natació
Dimarts – Dijous - Divendres 18:30 a 19:00 Entrenament físic
19:00 a 20:30 Natació
Dilluns - Dimecres 16:00 a 18:00 Natació (Només Alevins del 2004, Infantils, Juniors i Absoluts)

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba i material de natació (Pales de mans, Pull-Boy, i es obligatori el tub i les aletes)

Grups Prebenjamí i Benjamí

Temporada. Del 8 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta

Tarda17:15 a 17:30Entrenament físic (només Benjamins)
17:30 a 18:45Natació

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba de natació.

Escola de Natació

Temporada. Del 3 de setembre fins al 20 de Juliol

Sempre a la piscina coberta

Dimarts – Dijous - Divendres17:20 a 18:05

Material necessari: Roba  de natació.

Absolut Masculí -B-. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia BCW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc BCN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia BCN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet BCN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia BCN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut BCN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell BCN Badia B
15/12/2017 20:45CN TàrracoCN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia BCN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW GarrafCN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia BCN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu BCN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia BCN L'Hospitalet B
17/02/2018 18:00CN Reus PlomsCN Badia B
24/02/2018 18:15CN Badia BCN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 20:00CN Badia BCN Sabadell B
10/03/2018 18:30CN Badia BCN Tàrraco

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sabadell B21100274
2CN Montjuïc B21100161
3CN Sant Feliu B21100185
4CN Poble Nou Absolut B21100229
5CN Badia B211001413
6CN Minorisa B110011314
7CW Garraf11001922
8CN L'Hospitalet B11001518
9CN Reus Ploms11001116
10CN Tàrraco11001427
Actualitzat a 16/10/17