Calendari 2017-18 de competicions de Natació

Competicions de Natació

DataCOMPETICIÓLLOC
7-octubreFONS I ESTILS i J-ABSOLUT (1ª J. Ll. Cat) i
1ª JORNADA ALEVIN
BADIA
21-octubre1ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAEUROPA
28-octubre1ª JORNADA LIGA BENJAMINEUROPA
11-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍBADIA
18-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA 2ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
18-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAPINETONS
25-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINAMINORISA
24-novembreC.ESPAÑA ABS P 25C.N.BARCELONA
2-desembre3ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍCALDES
2-desembreTROFEU D'HIVERNBADIA
8-desembreC.C.HIVERN INFANTIL
16-desembre3ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 1ª JORNADA PRE-BENJAMINABADIA
17-desembreFESTIVAL CLUB NAVIDADBADIA
20-desembre3ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEU i OPEN i C.C.HIERN JUNIORTERRASSA
20-gener3ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA i 3ª JORNADA DE LLIGA INFANTIL
20-gener1ª JORNADA ESCOLAR
20-gener4ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍMINORISA
27-gener4ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 2ª JORNADA PRE-BENJAMINACALDES
3-febrer3ª JOR INFANTIL i 3ª JOR LIGA CAT ABSBADIA
10-febrer5ª JOR ALEVINCALDES
17-febrerCAMPIONAT D'ESPANYA PER COMUNITATS AUTÒNOMES INFANTIL I JÚNIOR
18-febrerTROFEU DE PRIMAVERA IBADIA
18-febrer2ª JORNADA ESCOLAR
23-febrerCAMPIONAT DE CATALUNYA D'HIVERN ALEVÍ
3-març 4ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
3-març5ª JOR BENJAMIN - 3ª PREBENJAMINBADIA
10-març4ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUSSABADELL
10-març3ª JORNADA ESCOLAR
17-marçCAMPIONAT D'ESPANYA PER COMUNITATS AUTÒNOMES EDAT ESCOLAR
23-marçCAMPIONAT D'ESPANYA D'HIVERN INFANTIL
24-març6ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍRUBI
1-abril4ª JORNADA ESCOLAR
7-abril6ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 4ª JORNADA PRE-BENJAMINAPARETS
14-abrilPROVA DE NIVELL BENJAMINA
14-abril5º JOR INFANTILSALLENT
1ª o 2ª set-abrilCAMPIONAT D'ESPANYA ABSOLUT OPEN DE PRIMAVERA
21-abril5a JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS- COPA ABSMEDITERRANI
29-abril5ª JORNADA ESCOLAR
28-abril7ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍBADIA
12-maigTROFEO PRIMAVERA IIBADIA
12-maig7ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 5ª JORNADA PRE-BENJAMINACALDES
19-maig1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVÍBADIA
9-junyTROFEO D'ESTIUBADIA
9-junyFINAL TERRITORIAL BENJAMINA
25-junyCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU JÚNIOR i 7ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS
30-junyCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU ALEVÍ
6-juliolCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU INFANTIL
11-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU ABSOLUT OPEN I JÚNIOR
19-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU ALEVÍ
26-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU INFANTIL

Màsters

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN Badia4 - 10CN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble Nou11 - 8CN Badia
09/11/2017 22:00CN Badia10 - 5CW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA B10 - 8CN Badia
23/11/2017 22:00CN Badia10 - 11CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN Terrassa8 - 4CN Badia
14/12/2017 22:00CN Badia7 - 7Club Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can Dragó1 - 10CN Badia
11/01/2018 22:00CN Badia7 - 6CN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-Barceloneta13 - 4CN Badia
25/01/2018 22:00CN Badia7 - 17CN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Terrassa2076106436
2CN Mataró 1866009325
3CN Sant Andreu1866007328
4UE Horta1665015846
5CLUB ESPORTIU MEDITERRANI1674126253
6CN Catalunya1574036851
7CN Martorell1574036164
8CN Molins de Rei1464026938
9CN Sabadell1472324544
10Club Natació L'Hospitalet1272144363
11CW SANT ADRIA B1172054663
12CW SANT ADRIA A1172053365
13CN Badia1071155162
14CN Premià1071153357
15Club Natació Poble Nou 961144760
16CW Can Dragó961142675
17CN Atlètic-Barceloneta660062769
Actualitzat a 19-12-17

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Horaris de Natació

Grups Alevins, Infantil, Júnior i Absoluts

Pretemporada. Entre el 4 i el 8 de setembre

Matí10:30 a 12:30Entrenament físic i natació a la piscina coberta
Tarda18:30 a 19:30Entrenament físic a la piscina exterior
 19:30 a 20:30Natació a la piscina exterior

Temporada. Del 12 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta
Dilluns - Dimecres - Dijous 6:15 a 7:30 Entrenament físic i natació
Dimarts – Dijous - Divendres 18:30 a 19:00 Entrenament físic
19:00 a 20:30 Natació
Dilluns - Dimecres 16:00 a 18:00 Natació (Només Alevins del 2004, Infantils, Juniors i Absoluts)

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba i material de natació (Pales de mans, Pull-Boy, i es obligatori el tub i les aletes)

Grups Prebenjamí i Benjamí

Temporada. Del 8 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta

Tarda17:15 a 17:30Entrenament físic (només Benjamins)
17:30 a 18:45Natació

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba de natació.

Escola de Natació

Temporada. Del 3 de setembre fins al 20 de Juliol

Sempre a la piscina coberta

Dimarts – Dijous - Divendres17:20 a 18:05

Material necessari: Roba  de natació.

Absolut Masculí -B-

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia B15 - 7CW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia B3 - 15CN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet B14 - 10CN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut B8 - 4CN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell B15 - 8CN Badia B
15/12/2017 20:45CN Tàrraco2 - 22CN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia B7 - 4CN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW Garraf3 - 18CN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia B6 - 8CN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu B11 - 4CN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia BCN L'Hospitalet B
24/02/2018 18:15CN Badia BCN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 19:00CN Badia BCN Sabadell B
10/03/2018 18:15CN Badia BCN Tàrraco
11/03/2018 12:15CN Reus PlomsCN Badia B

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu B18990012941
2CN Sabadell B16980112959
3CN Montjuïc B14970210836
4CN L'Hospitalet B12960311495
5CN Poble Nou Absolut B10950410680
6CN Reus Ploms8940570114
7CN Badia B693068493
8CN Minorisa B4920773101
9CW Garraf2910873126
10CN Tàrraco0900937178
Actualitzat a 19-12-17