Competicions de Natació. Temp. 2018-19

Competicions de Natació

FECHACOMPETICIONGRUPO/AÑOLUGAR
20/10/181ª JOR LIGA CAT.POR EQUIPOS PREBENJAMINA / 2010-2011EUROPA ( SANT CUGAT )
27/10/181ª JOR LIGA BENJAMINBENJAMIN / 2008-2009MINORISA ( MANRESA)MAÑA
10/11/182ªJOR LIGA CAT.POR EQUIPOS PREBENJAMINA / 2010-2011ST.PERPETUA
24/11/182ª JOR LIGA BENJAMINBENJAMIN / 2008-2009BADIA
15/12/183ª JOR LIGA CAT.BENJAMINA Y 1ª JOR LIGA CAT.PREBENJAMINAPREBENJAMINA / 2010-2011 BENJAMIN / 2008-2009BADIA
16/12/18FESTIVAL DEL CLUBTODOSBADIA ( PENDIENTE)
26/01/194ª JOR LIGA CAT.BENJAMINA Y 2ª JOR LIGA CAT.PREBENJAMINAPREBENJAMINA / 2010-2011 BENJAMIN / 2008-2009CALDES
23/02/195ª JOR LIGA CAT.BENJAMINA Y 3ª JOR LIGA CAT.PREBENJAMINAPREBENJAMINA / 2010-2011 BENJAMIN / 2008-2009CALDES
23/03/196ª JOR LIGA CAT.BENJAMINA Y 4ª JOR LIGA CAT.PREBENJAMINAPREBENJAMINA / 2010-2011 BENJAMIN / 2008-2009EUROPA ( SANT CUGAT )
13 y 14/4/19PRUEBA DE NIVEL2008-2009-2010PENDIENTE
04/05/197ª JOR LIGA CAT.BENJAMINA Y 5ª JOR LIGA CAT.PREBENJAMINAPREBENJAMINA / 2010-2011 BENJAMIN / 2008-2009PARETS
4 ó 5/5/19REPESCA DE PRUEBA DE NIVELL2008-2009-2010PENDIENTE
12/05/19FINAL DE DELEGACIONES2008-2009PENDIENTE
7-8 y 9/6/19FINAL TERRITORIAL2008-2009-2010PENDIENTE
22/06/19FINAL RELEVOSPREBENJAMINA / 2010-2011 BENJAMIN / 2008-2009PENDIENTE
23/6/19FESTIVAL DEL CLUBTODOSBADIA

Benjamí

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
11/11/2018 10:30BENJAMÍCLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A - CN Badia
11/11/2018 11:15BENJAMÍCN Montjuïc A - CN Badia
01/12/2018 18:30BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A
01/12/2018 20:00BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL A
16/12/2018 12:15BENJAMÍCN Badia - CN Montjuïc A
16/12/2018 13:00BENJAMÍCLUB NATACIÓ SABADELL A - CN Badia

Màsters

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
25/10/2018 21:45MASTERCN Badia15 - 3Club Waterpolo Can Dragó
08/11/2018 22:00MASTERClub Natació L'Hospitalet - CN Badia
15/11/2018 21:45MASTERCN Badia - CN TERRASSA
22/11/2018 22:00MASTERCLUB NATACIÓ PREMIÀ - CN Badia
29/11/2018 21:45MASTERCN Badia - C.N. Martorell
13/12/2018 22:00MASTERCN Montjuïc - CN Badia
20/12/2018 21:45MASTERCN Badia - Club Natació Poble Nou
10/01/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA A - CN Badia
17/01/2019 21:45MASTERCN Badia - C.N. MOLINS DE REI
24/01/2019 22:00MASTERClub Natació Catalunya - CN Badia
31/01/2019 21:45MASTERCN Badia - CN Barcelona Vista
07/02/2019 22:15MASTERUE HORTA - CN Badia
14/02/2019 21:45MASTERCN Badia - CN MATARÓ
21/02/2019 22:00MASTERCLUB NATACIÓ SANT ANDREU - CN Badia
07/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL
14/03/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA B - CN Badia
28/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA
04/04/2019 22:00MASTERCLUB ESPORTIU MEDITERRANI - CN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Badia31100153
2C.N. MOLINS DE REI31100155
3CN MATARÓ31100155
4Club Natació Catalunya31100156
5CN Barcelona Vista31100138
6UE HORTA31100138
7CLUB NATACIÓ SANT ANDREU3110095
8CW SANT ADRIA B31100139
9CLUB ESPORTIU MEDITERRANI3110096
10CLUB NATACIÓ SABADELL1100169
11Club Natació L'Hospitalet1100159
12CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA11001913
13C.N. Martorell11001813
14CLUB NATACIÓ PREMIÀ11001813
15CN Montjuïc11001615
16Club Natació Poble Nou 11001515
17CN TERRASSA11001515
18Club Waterpolo Can Dragó11001315
19CW SANT ADRIA A0000000
Actualitzat a 26-10-18

Absolut Masculí

Calendari

Data JocEquip Local Equip Visitant
13/10/2018 18:30CN BADIA A12 - 7CN MINORISA
20/10/2018 19:00GEiEG9 - 13CN BADIA A
27/10/2018 19:00CN BADIA A12 - 16Club Natació Vallirana
10/11/2018 19:45CN Rubí B-CN BADIA A
17/11/2018 18:30CN BADIA A-CLUB NATACIÓ BANYOLES
24/11/2018 19:15CN BADIA A-CW SANT ADRIA A
01/12/2018 17:00Club Natació Poble Nou A-CN BADIA A
15/12/2018 19:15CN BADIA A-Club Nataciò Granollers
22/12/2018 20:30LaSirena CN Mataró "B"-CN BADIA A
12/01/2019 15:15CN MINORISA-CN BADIA A
19/01/2019 18:30CN BADIA A-GEiEG
26/01/2019 18:45Club Natació Vallirana-CN BADIA A
09/02/2019 18:30CN BADIA A-CN Rubí B
23/02/2019 13:00CLUB NATACIÓ BANYOLES-CN BADIA A
02/03/2019 19:45CW SANT ADRIA A-CN BADIA A
16/03/2019 18:30CN BADIA A-Club Natació Poble Nou A
23/03/2019 17:30Club Nataciò Granollers-CN BADIA A
30/03/2019 18:30CN BADIA A-LaSirena CN Mataró "B"

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí B422002610
2CN BADIA A422002516
3Club Natació Poble Nou A321101916
4CN MINORISA221011519
5CW SANT ADRIA A221011716
6Club Nataciò Granollers1101099
7CLUB NATACIÓ BANYOLES0000000
8LaSirena CN Mataró "B"020021520
9Club Natació Vallirana01001712
10GEiEG020021227
Actualitzat a 26/10/18

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Horaris de Natació

Grups Alevins, Infantil, Júnior i Absoluts

Pretemporada. Entre el 4 i el 8 de setembre

Matí10:30 a 12:30Entrenament físic i natació a la piscina coberta
Tarda18:30 a 19:30Entrenament físic a la piscina exterior
 19:30 a 20:30Natació a la piscina exterior

Temporada. Del 12 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta
Dilluns - Dimecres - Dijous 6:15 a 7:30 Entrenament físic i natació
Dimarts – Dijous - Divendres 18:30 a 19:00 Entrenament físic
19:00 a 20:30 Natació
Dilluns - Dimecres 16:00 a 18:00 Natació (Només Alevins del 2004, Infantils, Juniors i Absoluts)

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba i material de natació (Pales de mans, Pull-Boy, i es obligatori el tub i les aletes)

Grups Prebenjamí i Benjamí

Temporada. Del 8 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta

Tarda17:15 a 17:30Entrenament físic (només Benjamins)
17:30 a 18:45Natació

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba de natació.

Escola de Natació

Temporada. Del 3 de setembre fins al 20 de Juliol

Sempre a la piscina coberta

Dimarts – Dijous - Divendres17:20 a 18:05

Material necessari: Roba  de natació.