Calendari 2017-18 de competicions de Natació

Competicions de Natació

DataCOMPETICIÓLLOC
7-octubreFONS I ESTILS i J-ABSOLUT (1ª J. Ll. Cat) i
1ª JORNADA ALEVIN
BADIA
21-octubre1ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAEUROPA
28-octubre1ª JORNADA LIGA BENJAMINEUROPA
11-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍBADIA
18-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA 2ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
18-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAPINETONS
25-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINAMINORISA
24-novembreC.ESPAÑA ABS P 25C.N.BARCELONA
2-desembre3ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍCALDES
2-desembreTROFEU D'HIVERNBADIA
8-desembreC.C.HIVERN INFANTIL
16-desembre3ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 1ª JORNADA PRE-BENJAMINABADIA
17-desembreFESTIVAL CLUB NAVIDADBADIA
20-desembre3ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEU i OPEN i C.C.HIERN JUNIORTERRASSA
20-gener3ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA i 3ª JORNADA DE LLIGA INFANTIL
20-gener1ª JORNADA ESCOLAR
20-gener4ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍMINORISA
27-gener4ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 2ª JORNADA PRE-BENJAMINACALDES
3-febrer3ª JOR INFANTIL i 3ª JOR LIGA CAT ABSBADIA
10-febrer5ª JOR ALEVINCALDES
17-febrerCAMPIONAT D'ESPANYA PER COMUNITATS AUTÒNOMES INFANTIL I JÚNIOR
18-febrerTROFEU DE PRIMAVERA IBADIA
18-febrer2ª JORNADA ESCOLAR
23-febrerCAMPIONAT DE CATALUNYA D'HIVERN ALEVÍ
3-març 4ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
3-març5ª JOR BENJAMIN - 3ª PREBENJAMINBADIA
10-març4ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUSSABADELL
10-març3ª JORNADA ESCOLAR
17-marçCAMPIONAT D'ESPANYA PER COMUNITATS AUTÒNOMES EDAT ESCOLAR
23-marçCAMPIONAT D'ESPANYA D'HIVERN INFANTIL
24-març6ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍRUBI
1-abril4ª JORNADA ESCOLAR
7-abril6ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 4ª JORNADA PRE-BENJAMINAPARETS
14-abrilPROVA DE NIVELL BENJAMINA
14-abril5º JOR INFANTILSALLENT
1ª o 2ª set-abrilCAMPIONAT D'ESPANYA ABSOLUT OPEN DE PRIMAVERA
21-abril5a JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS- COPA ABSMEDITERRANI
29-abril5ª JORNADA ESCOLAR
28-abril7ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍBADIA
12-maigTROFEO PRIMAVERA IIBADIA
12-maig7ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 5ª JORNADA PRE-BENJAMINACALDES
19-maig1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVÍBADIA
9-junyTROFEO D'ESTIUBADIA
9-junyFINAL TERRITORIAL BENJAMINA
25-junyCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU JÚNIOR i 7ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS
30-junyCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU ALEVÍ
6-juliolCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU INFANTIL
11-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU ABSOLUT OPEN I JÚNIOR
19-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU ALEVÍ
26-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU INFANTIL

Benjamí

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
11/11/2018 10:30BENJAMÍCLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A - CN Badia
11/11/2018 11:15BENJAMÍCN Montjuïc A - CN Badia
01/12/2018 18:30BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A
01/12/2018 20:00BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL A
16/12/2018 12:15BENJAMÍCN Badia - CN Montjuïc A
16/12/2018 13:00BENJAMÍCLUB NATACIÓ SABADELL A - CN Badia

Màsters

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
25/10/2018 21:45MASTERCN Badia - Club Waterpolo Can Dragó
08/11/2018 22:00MASTERClub Natació L'Hospitalet - CN Badia
15/11/2018 21:45MASTERCN Badia - CN TERRASSA
22/11/2018 22:00MASTERCLUB NATACIÓ PREMIÀ - CN Badia
29/11/2018 21:45MASTERCN Badia - C.N. Martorell
13/12/2018 22:00MASTERCN Montjuïc - CN Badia
20/12/2018 21:45MASTERCN Badia - Club Natació Poble Nou
10/01/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA A - CN Badia
17/01/2019 21:45MASTERCN Badia - C.N. MOLINS DE REI
24/01/2019 22:00MASTERClub Natació Catalunya - CN Badia
31/01/2019 21:45MASTERCN Badia - CN Barcelona Vista
07/02/2019 22:15MASTERUE HORTA - CN Badia
14/02/2019 21:45MASTERCN Badia - CN MATARÓ
21/02/2019 22:00MASTERCLUB NATACIÓ SANT ANDREU - CN Badia
07/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL
14/03/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA B - CN Badia
28/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA
04/04/2019 22:00MASTERCLUB ESPORTIU MEDITERRANI - CN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12-10-18

Absolut Masculí

Calendari

Data JocEquip Local Equip Visitant
13/10/2018 18:30CN BADIA A12 - 7CN MINORISA
20/10/2018 19:00GEiEG-CN BADIA A
27/10/2018 19:00CN BADIA A-Club Natació Vallirana
10/11/2018 19:45CN Rubí B-CN BADIA A
17/11/2018 18:30CN BADIA A-CLUB NATACIÓ BANYOLES
24/11/2018 19:15CN BADIA A-CW SANT ADRIA A
01/12/2018 17:00Club Natació Poble Nou A-CN BADIA A
15/12/2018 19:15CN BADIA A-Club Nataciò Granollers
22/12/2018 20:30LaSirena CN Mataró "B"-CN BADIA A
12/01/2019 15:15CN MINORISA-CN BADIA A
19/01/2019 18:30CN BADIA A-GEiEG
26/01/2019 18:45Club Natació Vallirana-CN BADIA A
09/02/2019 18:30CN BADIA A-CN Rubí B
23/02/2019 13:00CLUB NATACIÓ BANYOLES-CN BADIA A
02/03/2019 19:45CW SANT ADRIA A-CN BADIA A
16/03/2019 18:30CN BADIA A-Club Natació Poble Nou A
23/03/2019 17:30Club Nataciò Granollers-CN BADIA A
30/03/2019 18:30CN BADIA A-LaSirena CN Mataró "B"

Classificació

EquipPPJPGPEPPGFGC
Actualitzat a 12/10/18

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Horaris de Natació

Grups Alevins, Infantil, Júnior i Absoluts

Pretemporada. Entre el 4 i el 8 de setembre

Matí10:30 a 12:30Entrenament físic i natació a la piscina coberta
Tarda18:30 a 19:30Entrenament físic a la piscina exterior
 19:30 a 20:30Natació a la piscina exterior

Temporada. Del 12 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta
Dilluns - Dimecres - Dijous 6:15 a 7:30 Entrenament físic i natació
Dimarts – Dijous - Divendres 18:30 a 19:00 Entrenament físic
19:00 a 20:30 Natació
Dilluns - Dimecres 16:00 a 18:00 Natació (Només Alevins del 2004, Infantils, Juniors i Absoluts)

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba i material de natació (Pales de mans, Pull-Boy, i es obligatori el tub i les aletes)

Grups Prebenjamí i Benjamí

Temporada. Del 8 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta

Tarda17:15 a 17:30Entrenament físic (només Benjamins)
17:30 a 18:45Natació

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba de natació.

Escola de Natació

Temporada. Del 3 de setembre fins al 20 de Juliol

Sempre a la piscina coberta

Dimarts – Dijous - Divendres17:20 a 18:05

Material necessari: Roba  de natació.