Calendari 2017-18 de competicions de Natació

Competicions de Natació

DataCOMPETICIÓLLOC
7-octubreFONS I ESTILS i J-ABSOLUT (1ª J. Ll. Cat) i
1ª JORNADA ALEVIN
BADIA
21-octubre1ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAEUROPA
28-octubre1ª JORNADA LIGA BENJAMINEUROPA
11-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍBADIA
18-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA 2ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
18-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAPINETONS
25-novembre2ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINAMINORISA
24-novembreC.ESPAÑA ABS P 25C.N.BARCELONA
2-desembre3ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍCALDES
2-desembreTROFEU D'HIVERNBADIA
8-desembreC.C.HIVERN INFANTIL
16-desembre3ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 1ª JORNADA PRE-BENJAMINABADIA
17-desembreFESTIVAL CLUB NAVIDADBADIA
20-desembre3ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEU i OPEN i C.C.HIERN JUNIORTERRASSA
20-gener3ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA i 3ª JORNADA DE LLIGA INFANTIL
20-gener1ª JORNADA ESCOLAR
20-gener4ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍMINORISA
27-gener4ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 2ª JORNADA PRE-BENJAMINACALDES
3-febrer3ª JOR INFANTIL i 3ª JOR LIGA CAT ABSBADIA
10-febrer5ª JOR ALEVINCALDES
17-febrerCAMPIONAT D'ESPANYA PER COMUNITATS AUTÒNOMES INFANTIL I JÚNIOR
18-febrerTROFEU DE PRIMAVERA IBADIA
18-febrer2ª JORNADA ESCOLAR
23-febrerCAMPIONAT DE CATALUNYA D'HIVERN ALEVÍ
3-març 4ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
3-març5ª JOR BENJAMIN - 3ª PREBENJAMINBADIA
10-març4ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUSSABADELL
10-març3ª JORNADA ESCOLAR
17-marçCAMPIONAT D'ESPANYA PER COMUNITATS AUTÒNOMES EDAT ESCOLAR
23-marçCAMPIONAT D'ESPANYA D'HIVERN INFANTIL
24-març6ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍRUBI
1-abril4ª JORNADA ESCOLAR
7-abril6ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 4ª JORNADA PRE-BENJAMINAPARETS
14-abrilPROVA DE NIVELL BENJAMINA
14-abril5º JOR INFANTILSALLENT
1ª o 2ª set-abrilCAMPIONAT D'ESPANYA ABSOLUT OPEN DE PRIMAVERA
21-abril5a JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS- COPA ABSMEDITERRANI
29-abril5ª JORNADA ESCOLAR
28-abril7ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍBADIA
12-maigTROFEO PRIMAVERA IIBADIA
12-maig7ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA i 5ª JORNADA PRE-BENJAMINACALDES
19-maig1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVÍBADIA
9-junyTROFEO D'ESTIUBADIA
9-junyFINAL TERRITORIAL BENJAMINA
25-junyCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU JÚNIOR i 7ª JORNADA CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS
30-junyCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU ALEVÍ
6-juliolCAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESTIU INFANTIL
11-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU ABSOLUT OPEN I JÚNIOR
19-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU ALEVÍ
26-juliolCAMPIONAT D'ESPANYA D'ESTIU INFANTIL

Màsters. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN Badia4 - 10CN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble Nou11 - 8CN Badia
09/11/2017 22:00CN Badia10 - 5CW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA B10 - 8CN Badia
23/11/2017 22:00CN Badia10 - 11CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN Terrassa8 - 4CN Badia
14/12/2017 22:00CN BadiaClub Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can DragóCN Badia
11/01/2018 22:00CN BadiaCN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-BarcelonetaCN Badia
25/01/2018 22:00CN BadiaCN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Terrassa1244004223
2CN Molins de Rei1043015023
3CN Mataró 93300508
4CN Sant Andreu933003510
5CLUB ESPORTIU MEDITERRANI942112725
6CN Sabadell942112624
7CN Catalunya842023630
8CN Martorell842023333
9UE Horta732012427
10Club Natació Poble Nou 741123536
11CN Premià741122232
12CN Badia641033036
13Club Natació L'Hospitalet641032037
14CW SANT ADRIA B641032841
15CW SANT ADRIA A641031834
16CW Can Dragó531021344
17CN Atlètic-Barceloneta440041945
Actualitzat a 23/11/17

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Horaris de Natació

Grups Alevins, Infantil, Júnior i Absoluts

Pretemporada. Entre el 4 i el 8 de setembre

Matí10:30 a 12:30Entrenament físic i natació a la piscina coberta
Tarda18:30 a 19:30Entrenament físic a la piscina exterior
 19:30 a 20:30Natació a la piscina exterior

Temporada. Del 12 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta
Dilluns - Dimecres - Dijous 6:15 a 7:30 Entrenament físic i natació
Dimarts – Dijous - Divendres 18:30 a 19:00 Entrenament físic
19:00 a 20:30 Natació
Dilluns - Dimecres 16:00 a 18:00 Natació (Només Alevins del 2004, Infantils, Juniors i Absoluts)

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba i material de natació (Pales de mans, Pull-Boy, i es obligatori el tub i les aletes)

Grups Prebenjamí i Benjamí

Temporada. Del 8 de setembre fins a final de temporada

Sempre a la piscina coberta

Tarda17:15 a 17:30Entrenament físic (només Benjamins)
17:30 a 18:45Natació

Material necessari: Roba i sabatilles de gimnàstica i roba de natació.

Escola de Natació

Temporada. Del 3 de setembre fins al 20 de Juliol

Sempre a la piscina coberta

Dimarts – Dijous - Divendres17:20 a 18:05

Material necessari: Roba  de natació.

Absolut Masculí -B-. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia B15 - 7CW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia B3 - 15CN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet B14 - 10CN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut B8 - 4CN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell B15 - 8CN Badia B
15/12/2017 20:45CN TàrracoCN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia BCN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW GarrafCN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia BCN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu BCN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia BCN L'Hospitalet B
17/02/2018 18:00CN Reus PlomsCN Badia B
24/02/2018 18:15CN Badia BCN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 20:00CN Badia BCN Sabadell B
10/03/2018 18:30CN Badia BCN Tàrraco

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Montjuïc B1266008113
2CN Sabadell B1266009531
3CN Sant Feliu B1266008927
4CN L'Hospitalet B864027458
5CN Poble Nou Absolut B462046058
6CN Badia B462045068
7CN Minorisa B462044856
8CW Garraf261055082
9CN Reus Ploms261053196
10CN Tàrraco0600625114
Actualitzat a 23/11/17