Lliga Catalana Absoluta 1A Div. Fem. – 2ª Fase Grup 1

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#121/4/17 20:45Club Natació L'hospitalet5 - 13Club Natació Badia
#222/4/17 16:45Club Natació Granollers2 - 20Club Natació Catalunya
#322/4/17 17:30GEIEG1 - 21Club Natació Martorell
#422/4/17 18:30Club Natació Vallirana11 - 10Club Natació Minorisa
JORNADA 2
#126/4/17 20:45Club Natació Badia14 - 4Club Natació L'hospitalet
#229/4/17 11:30Club Natació Catalunya10 - 3Club Natació Granollers
#329/4/17 19:40Club Natació Martorell20 - 4GEIEG
#46/5/17 12:30Club Natació Minorisa11 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 3
#513/5/17 16:00Club Natació Minorisa8 - 7Club Natació Catalunya
#613/5/17 20:30Club Natació Badia7 - 9Club Natació Martorell
#724/5/17 20:15Club Natació Vallirana10 - 4Club Natació Granollers
#826/5/17 20:30Club Natació L'hospitalet14 - 11GEIEG
JORNADA 4
#514/5/17 12:30Club Natació Catalunya13 - 7Club Natació Minorisa
#626/5/17 20:45Club Natació Martorell15 - 5Club Natació Badia
#727/5/17 00:00Club Natació Granollers5 - 5Club Natació Vallirana
#821/5/17 12:30GEIEG13 - 9Club Natació L'hospitalet
JORNADA 5
03/06/2017 00:00Club Natació Martorell9 - 10Club Natació Catalunya
03/06/2017 00:00Club Natació Badia8 - 8Club Natació Minorisa
03/06/2017 00:00GEIEG7 - 7Club Natació Vallirana
03/06/2017 00:00Club Natació L'hospitalet6 - 10Club Natació Granollers
JORNADA 6
10/06/2017 00:00Club Natació Catalunya13 - 9Club Natació Martorell
10/06/2017 00:00Club Natació Minorisa7 - 13Club Natació Badia
10/06/2017 00:00Club Natació Vallirana16 - 6GEIEG
10/06/2017 00:00Club Natació Granollers7 - 8Club Natació L'hospitalet

Calendari Abs 1A Div Masc. – 2ª Fase Grup 1-8

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#122/04/17 15:30Club Natació Martorell5 - 11Club Natació L'hospitalet
#222/04/17 15:30CW SANT ADRIA A10 - 14Club Natació Badia
#322/04/17 15:30CN Granollers B12 - 10CN Rubí B
#422/04/17 15:30POBLE NOU CN10 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 2
#122/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet18 - 7Club Natació Martorell
#222/04/17 15:30CN Rubí B10 - 6CN Granollers B
#322/04/17 15:30Club Natació Badia12 - 6CW SANT ADRIA
#422/04/17 15:30Club Natació Vallirana11 - 7POBLE NOU CN
JORNADA 3
#522/04/17 15:30POBLE NOU CN6 - 17CN Rubí B
#622/04/17 15:30Club Natació Badia7 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30CW SANT ADRIA A12 - 11Club Natació Martorell
22/04/17 15:30Club Natació Vallirana9 - 13CN Granollers B
JORNADA 4
#522/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet9 - 9Club Natació Badia
#622/04/17 15:30CN Rubí B 10 - 7POBLE NOU CN
22/04/17 15:30Club Natació Martorell7 - 8CW SANT ADRIA A
22/04/17 15:30CN Granollers B8 - 4Club Natació Vallirana
JORNADA 5
22/04/17 15:30CN Rubí B11 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30POBLE NOU CN8 - 12Club Natació Badia
JORNADA 6
22/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet7 - 8CN Rubí B
22/04/17 15:30Club Natació Badia14 - 14POBLE NOU CN

Classificació. Absoluts 1A Div Masc. – Unic- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació L'hospitalet32181521197124
2CN Rubí B29181413209133
3Club Natació Vallirana22181026168160
4Club Natació Badia20181008201183
5CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A1818828159149
6POBLE NOU CN1718819168170
7CN Granollers B1718657130135
8Club Natació Martorell11185112142183
9GEIEG 9183312122175
10CN SALLENT5181314128212
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Absoluta 1A Div. Fem. – 1ª Fase Grup Unic – Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Catalunya3418170134581
2Club Natació Martorell3418170136192
3Club Natació Badia2818140424279
4Club Natació Minorisa22181107203150
5Club Natació L'hospitalet1718819176179
6Club Natació Vallirana1718819168151
7GEIEG13186111129172
8Club Natació Granollers11185112119200
9CN TÀRRACO418201645353
10Club Waterpolo Garraf018001841372
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Absolutes 1A Div. Fem. – 1ª Fase Grup Unic – Temp.2016-17

Club Natació L’hospitalet3 – 17Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 1Club Natació Granollers
Club Natació Vallirana2 – 7Club Natació Badia
Club Natació Badia32 – 0Club Waterpolo Garraf
GEIEG2 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 4Club Natació Minorisa
Club Natació Martorell13 – 5Club Natació Badia
Club Natació Badia31 – 0CN TÀRRACO
21/01/17 20:30Club Natació Badia13 – 5Club Natació L’hospitalet
04/02/17 16:45Club Natació Granollers1 – 15Club Natació Badia
11/02/17 16:30Club Natació Catalunya11 – 8Club Natació Badia
18/02/17 20:30Club Natació Badia10 – 3Club Natació Vallirana
25/02/17 15:30Club Waterpolo Garraf1 – 17Club Natació Badia
04/03/17 20:30Club Natació Badia 16 – 6GEIEG
11/03/17 12:30Club Natació Minorisa 5 – 7Club Natació Badia
18/03/17 20:30Club Natació Badia6 – 11Club Natació Martorell
25/03/17 17:00CN TÀRRACO1 – 20Club Natació Badia
01/04/17 20:30Club Natació Catalunya1 - 10Club Natació Badia

Calendari Absoluts 1A Div Masc. -Unic- Temp. 2016-17

Club Natació L’hospitalet8–11Club Natació Badia
Club Natació Badia16 – 15POBLE NOU CN
Club Natació Martorell10 – 6Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 9GEIEG
Club Natació Vallirana11 – 10Club Natació Badia
CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A8 – 9Club Natació Badia
CN Granollers B10 – 8Club Natació Badia
CN SALLENT5 – 16Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 17CN Rubí B
14-01-2017 20:30Club Natació Badia12 – 14Club Natació L’hospitalet
21-01-2017 17:00POBLE NOU CN10 – 9Club Natació Badia
04-02-2017 20:30Club Natació Badia15 – 7 Club Natació Martorell
11-02-2017 19:00GEIEG7 – 13Club Natació Badia
25-02-2017 20:55Club Natació Badia12 – 17 Club Natació Vallirana
04-03-2017 20:55Club Natació Badia 12 – 11 CLUB WATERPOLO SANT ADRIA A
18-03-2017 20:30Club Natació Badia8 – 6CN Granollers B
25-03-2017 20:30Club Natació Badia 14 – 7 CN SALLENT
01-04-2017 19:45CN Rubí B11 - 8Club Natació Badia

Equip Absolut Femení – Temporada 2016-17

Entrenadora:

CRISTINA UNGO DE VELASCO BOU

Jugadores:

ANNA DARA VALLE SANCHEZ
CRISTINA UNGO DE VELASCO BOU
CRISTINA ALVAREZ LUQUE
ELENA JIMENEZ NAVARRETE
ELENA JIMENEZ MOYA
EMMA CARRERAS CULLEL
ESTHER GORRIZ MORALES
ISABEL MARIA RODRIGUEZ CORONADO
JENIFER FERNANDEZ CASTELLO
LAURA LLAGOSTERA GIL
LAURA ALMIRALL RIBAS
LAURA RODRIGUEZ DAMIAN
MARIA HIDALGO MARTINEZ
NURIA RIAÑO MARTINEZ
NURIA RUIZ SANCHEZ
ROMINA LOPEZ MONTERO
SARA CREUS SÁNCHEZ