Calendari Abs 1A Div Masc. – 2ª Fase Grup 1-8

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#122/04/17 15:30Club Natació Martorell5 - 11Club Natació L'hospitalet
#222/04/17 15:30CW SANT ADRIA A10 - 14Club Natació Badia
#322/04/17 15:30CN Granollers B12 - 10CN Rubí B
#422/04/17 15:30POBLE NOU CN10 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 2
#122/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet18 - 7Club Natació Martorell
#222/04/17 15:30CN Rubí B10 - 6CN Granollers B
#322/04/17 15:30Club Natació Badia12 - 6CW SANT ADRIA
#422/04/17 15:30Club Natació Vallirana11 - 7POBLE NOU CN
JORNADA 3
#522/04/17 15:30POBLE NOU CN6 - 17CN Rubí B
#622/04/17 15:30Club Natació Badia7 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30CW SANT ADRIA A12 - 11Club Natació Martorell
22/04/17 15:30Club Natació Vallirana9 - 13CN Granollers B
JORNADA 4
#522/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet9 - 9Club Natació Badia
#622/04/17 15:30CN Rubí B 10 - 7POBLE NOU CN
22/04/17 15:30Club Natació Martorell7 - 8CW SANT ADRIA A
22/04/17 15:30CN Granollers B8 - 4Club Natació Vallirana
JORNADA 5
22/04/17 15:30CN Rubí B11 - 8Club Natació L'hospitalet
22/04/17 15:30POBLE NOU CN8 - 12Club Natació Badia
JORNADA 6
22/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet7 - 8CN Rubí B
22/04/17 15:30Club Natació Badia14 - 14POBLE NOU CN

Calendari Cadet Femení – 2ª Fase Grup 7-12

11/02/17 20:30Club Natació Badia4 - 11CN Rubí
18/02/17 10:30CN. Martorell - CN. Vallirana8 - 3Club Natació Badia
04/03/17 18:00LaSirena CN MATARÓ9 - 5Club Natació Badia
11/03/17 09:00UE HORTA11 - 5 Club Natació Badia
18/03/17 20:30A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
25/03/17 16:45CN Rubí14 - 1Club Natació Badia
29/04/17 20:30Club Natació Badia3 - 9CN. Martorell - CN. Vallirana
20/05/17 19:00Club Natació Badia6 - 11LaSirena CN MATARÓ
13/05/17 17:45Club Natació Badia1 - 14UE HORTA
27/05/17 19:00Club Natació Badia8 - 9A.E. Santa Eulàlia

Calendari Infantil Mixt – 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

05/02/17 11:45Club Natació Minorisa9 - 6Club Natació Badia
12/02/17 09:00Club Natació Badia10 - 3GEIEG
18/02/17 17:30Club Natació Badia12 - 7CLUB NATACIÓ OLOT
05/03/17 09:00A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
12/03/17 12:00Club Natació Martorell -A-7 - 9Club Natació Badia
19/03/17 09:00POBLE NOU CN3 - 3Club Natació Badia
26/03/17 09:00Club Natació Badia0 - 5Club Natació Minorisa
02/04/17 09:00Club Natació Badia11 - 4CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 12:00GEIEG7 - 11Club Natació Badia
29/04/17 13:30CLUB NATACIÓ OLOT8 - 6Club Natació Badia
07/05/17 11:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA6 - 6Club Natació Badia
14/05/17 09:00Club Natació Badia14 - 6A.E. Santa Eulàlia
21/05/17 09:00Club Natació Badia11 - 5Club Natació Martorell -A-
27/05/17 18:00Club Natació Badia11 - 9POBLE NOU CN

Calendari Juvenil Masculí – 2ª Fase Grup 13-19 – Temp. 2016-17

15/01/17 11:30CN Molins de Rei11 - 7Club Natació Badia
05/02/17 09:00Club Natació Badia 11 - 4Club Natació L'hospitalet
11/02/17 15:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA 2 - 17Club Natació Badia
19/02/17 09:00Club Natació Badia 12 - 6CLUB NATACIÓ PREMIÀ
26/02/17 11:30CLUB NATACIÓ MONTJUÏC8 - 1Club Natació Badia
05/03/17 09:00Club Natació Badia5 - 9Club Natació Catalunya
19/03/17 09:00Club Natació Badia3 - 7CN Molins de Rei
01/04/17 15:30Club Natació L'hospitalet4 - 18Club Natació Badia
08/04/17 19:30Club Natació Badia23 - 2CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 09:00CLUB NATACIÓ PREMIÀ7 - 6Club Natació Badia
28/04/17 20:45Club Natació Catalunya8 - 3Club Natació Badia
06/05/17 20:30Club Natació Badia6 - 8CLUB NATACIÓ MONTJUÏC