Lliga Catalana Absoluta 1A Div. Fem. – 2ª Fase Grup 1

EliminatoriaDataLocalVisitant
JORNADA 1
#121/4/17 20:45Club Natació L'hospitalet5 - 13Club Natació Badia
#222/4/17 16:45Club Natació Granollers2 - 20Club Natació Catalunya
#322/4/17 17:30GEIEG1 - 21Club Natació Martorell
#422/4/17 18:30Club Natació Vallirana11 - 10Club Natació Minorisa
JORNADA 2
#126/4/17 20:45Club Natació Badia14 - 4Club Natació L'hospitalet
#229/4/17 11:30Club Natació Catalunya10 - 3Club Natació Granollers
#329/4/17 19:40Club Natació Martorell20 - 4GEIEG
#46/5/17 12:30Club Natació Minorisa11 - 5Club Natació Vallirana
JORNADA 3
#513/5/17 16:00Club Natació Minorisa8 - 7Club Natació Catalunya
#613/5/17 20:30Club Natació Badia7 - 9Club Natació Martorell
#724/5/17 20:15Club Natació Vallirana10 - 4Club Natació Granollers
#826/5/17 20:30Club Natació L'hospitalet14 - 11GEIEG
JORNADA 4
#514/5/17 12:30Club Natació Catalunya13 - 7Club Natació Minorisa
#626/5/17 20:45Club Natació Martorell15 - 5Club Natació Badia
#727/5/17 00:00Club Natació Granollers5 - 5Club Natació Vallirana
#821/5/17 12:30GEIEG13 - 9Club Natació L'hospitalet
JORNADA 5
03/06/2017 00:00Club Natació Martorell9 - 10Club Natació Catalunya
03/06/2017 00:00Club Natació Badia8 - 8Club Natació Minorisa
03/06/2017 00:00GEIEG7 - 7Club Natació Vallirana
03/06/2017 00:00Club Natació L'hospitalet6 - 10Club Natació Granollers
JORNADA 6
10/06/2017 00:00Club Natació Catalunya13 - 9Club Natació Martorell
10/06/2017 00:00Club Natació Minorisa7 - 13Club Natació Badia
10/06/2017 00:00Club Natació Vallirana16 - 6GEIEG
10/06/2017 00:00Club Natació Granollers7 - 8Club Natació L'hospitalet

Classificació Cadet Femení – 2ª Fase Grup 7-12

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí 171081111966
2UE HORTA171081112353
3CN. Martorell - CN. Vallirana11105145762
4LaSirena CN MATARÓ11105149778
5Club Natació Badia21010946103
6A.E. Santa Eulàlia21010947127
Classificació actualitzada a 28/05/2017

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Cadet Femení – 2ª Fase Grup 7-12

11/02/17 20:30Club Natació Badia4 - 11CN Rubí
18/02/17 10:30CN. Martorell - CN. Vallirana8 - 3Club Natació Badia
04/03/17 18:00LaSirena CN MATARÓ9 - 5Club Natació Badia
11/03/17 09:00UE HORTA11 - 5 Club Natació Badia
18/03/17 20:30A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
25/03/17 16:45CN Rubí14 - 1Club Natació Badia
29/04/17 20:30Club Natació Badia3 - 9CN. Martorell - CN. Vallirana
20/05/17 19:00Club Natació Badia6 - 11LaSirena CN MATARÓ
13/05/17 17:45Club Natació Badia1 - 14UE HORTA
27/05/17 19:00Club Natació Badia8 - 9A.E. Santa Eulàlia

Classificació. Cadet Femení – 1ª Fase Grup 1-12 -A- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB NATACIÓ SANT ANDREU1487018637
2CLUB NATACIÓ SABADELL14970210454
3CN Sant Feliu1286029751
4UE HORTA683055980
5LaSirena CN MATARÓ482064688
6Club Natació Badia0900928110
Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Classificació. Absoluta 1A Div. Fem. – 1ª Fase Grup Unic – Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Catalunya3418170134581
2Club Natació Martorell3418170136192
3Club Natació Badia2818140424279
4Club Natació Minorisa22181107203150
5Club Natació L'hospitalet1718819176179
6Club Natació Vallirana1718819168151
7GEIEG13186111129172
8Club Natació Granollers11185112119200
9CN TÀRRACO418201645353
10Club Waterpolo Garraf018001841372
Classificació actualitzada a 17/04/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Cadet Femení – 1ª Fase Grup 1-12 -A- Temp. 2016-17

CLUB NATACIÓ SANT ANDREU11 – 2Club Natació Badia
LaSirena CN MATARÓ10 – 3Club Natació Badia
CLUB NATACIÓ SABADELL15 – 3Club Natació Badia
UE HORTA8 – 3Club Natació Badia
CN Sant Feliu16 – 3Club Natació Badia
Club Natació Badia3 – 15CLUB NATACIÓ SANT ANDREU
Club Natació Badia3 – 7LaSirena CN MATARÓ
Club Natació Badia1 – 13CLUB NATACIÓ SABADELL
21/01/17 19:00Club Natació Badia9 – 15UE HORTA
28/01/17 19:30Club Natació Badia5 – 14CN Sant Feliu

Calendari Absolutes 1A Div. Fem. – 1ª Fase Grup Unic – Temp.2016-17

Club Natació L’hospitalet3 – 17Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 1Club Natació Granollers
Club Natació Vallirana2 – 7Club Natació Badia
Club Natació Badia32 – 0Club Waterpolo Garraf
GEIEG2 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia10 – 4Club Natació Minorisa
Club Natació Martorell13 – 5Club Natació Badia
Club Natació Badia31 – 0CN TÀRRACO
21/01/17 20:30Club Natació Badia13 – 5Club Natació L’hospitalet
04/02/17 16:45Club Natació Granollers1 – 15Club Natació Badia
11/02/17 16:30Club Natació Catalunya11 – 8Club Natació Badia
18/02/17 20:30Club Natació Badia10 – 3Club Natació Vallirana
25/02/17 15:30Club Waterpolo Garraf1 – 17Club Natació Badia
04/03/17 20:30Club Natació Badia 16 – 6GEIEG
11/03/17 12:30Club Natació Minorisa 5 – 7Club Natació Badia
18/03/17 20:30Club Natació Badia6 – 11Club Natació Martorell
25/03/17 17:00CN TÀRRACO1 – 20Club Natació Badia
01/04/17 20:30Club Natació Catalunya1 - 10Club Natació Badia

Equip Absolut Femení – Temporada 2016-17

Entrenadora:

CRISTINA UNGO DE VELASCO BOU

Jugadores:

ANNA DARA VALLE SANCHEZ
CRISTINA UNGO DE VELASCO BOU
CRISTINA ALVAREZ LUQUE
ELENA JIMENEZ NAVARRETE
ELENA JIMENEZ MOYA
EMMA CARRERAS CULLEL
ESTHER GORRIZ MORALES
ISABEL MARIA RODRIGUEZ CORONADO
JENIFER FERNANDEZ CASTELLO
LAURA LLAGOSTERA GIL
LAURA ALMIRALL RIBAS
LAURA RODRIGUEZ DAMIAN
MARIA HIDALGO MARTINEZ
NURIA RIAÑO MARTINEZ
NURIA RUIZ SANCHEZ
ROMINA LOPEZ MONTERO
SARA CREUS SÁNCHEZ