Infantil Mixta

Calendari

Data/HoraCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant 
15/10/17 11:00INFANTILCN Caldes16 - 3CN Badia
29/10/17 09:00INFANTILCN Badia4 - 19CN Tàrraco
19/11/17 09:00INFANTILCN Badia6 - 20CN Premià - A
03/12/17 09:00INFANTILCN Badia4 - 9CN Caldes
17/12/17 10:00INFANTILCN Tàrraco13 - 3CN Badia
21/01/18 09:00INFANTILCN Premià - A26-4CN Badia
10/02/18 20:45INFANTILCN Badia6 - 11CW Andorra Taurons Encamp-Pas de la Casa
25/02/18 10:00INFANTILCN Tàrraco18 - 3CN Badia
11/03/18 09:00INFANTILCN Badia1 - 13CN Banyoles
25/03/18 09:00INFANTILCN ValliranaCN Badia
15/04/18 12:00INFANTILCW Andorra Taurons Encamp-Pas de la CasaCN Badia
22/04/18 09:00INFANTILCN BadiaCN Tàrraco
20/05/18 12:00INFANTILCN BanyolesCN Badia
27/05/18 09:00INFANTILCN BadiaCN Vallirana

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CW Andorra Taurons Encamp-Pas de la Casa21100116
2CN Banyoles21100119
3CN Vallirana01001911
4CN Badia01001611
5CN Tàrraco0000000
Actualitzat a 20-2-18

Torneig infantil mixt WP Camp de Bizkaia

L’equip Infantil Mixt amb la elit del waterpolo d’Espanya

 

 

 

Aquesta Setmana Santa, el nostre equip d’Infantils Mixt participarà en el torneig WP Camp de Biscaia.

Aquest torneig es celebrarà a Leioa, un municipi de la província de Biscaia, al costat mateix de Bilbao.

Participaran en el torneig equips d’arreu d’Espanya i del màxim nivell en waterpolo:

Atlètic-Barceloneta
CN Molins de Rei
CN Catalunya
CN Helios
CN Badia
Claret Askartza
Leioa W
CW Santiago
CN Coruña
CM Ferrol
CE Mediterrani
CN Sabadell
CN Montjuïc
CW Sant Adrià
DN Portugalete
UE Horta

 

Desitgem que aquesta experiència enriqueixi als nostres jugadors, tan esportiva com personalment.