Torneig infantil mixt WP Camp de Bizkaia

L’equip Infantil Mixt amb la elit del waterpolo d’Espanya

 

 

 

Aquesta Setmana Santa, el nostre equip d’Infantils Mixt participarà en el torneig WP Camp de Biscaia.

Aquest torneig es celebrarà a Leioa, un municipi de la província de Biscaia, al costat mateix de Bilbao.

Participaran en el torneig equips d’arreu d’Espanya i del màxim nivell en waterpolo:

Atlètic-Barceloneta
CN Molins de Rei
CN Catalunya
CN Helios
CN Badia
Claret Askartza
Leioa W
CW Santiago
CN Coruña
CM Ferrol
CE Mediterrani
CN Sabadell
CN Montjuïc
CW Sant Adrià
DN Portugalete
UE Horta

 

Desitgem que aquesta experiència enriqueixi als nostres jugadors, tan esportiva com personalment.

Calendari Infantil Mixt – 2ª Fase Grup 1-30 (17-24)

05/02/17 11:45Club Natació Minorisa9 - 6Club Natació Badia
12/02/17 09:00Club Natació Badia10 - 3GEIEG
18/02/17 17:30Club Natació Badia12 - 7CLUB NATACIÓ OLOT
05/03/17 09:00A.E. Santa Eulàlia7 - 10Club Natació Badia
12/03/17 12:00Club Natació Martorell -A-7 - 9Club Natació Badia
19/03/17 09:00POBLE NOU CN3 - 3Club Natació Badia
26/03/17 09:00Club Natació Badia0 - 5Club Natació Minorisa
02/04/17 09:00Club Natació Badia11 - 4CLUB WATERPOLO SANT ADRIA
23/04/17 12:00GEIEG7 - 11Club Natació Badia
29/04/17 13:30CLUB NATACIÓ OLOT8 - 6Club Natació Badia
07/05/17 11:30CLUB WATERPOLO SANT ADRIA6 - 6Club Natació Badia
14/05/17 09:00Club Natació Badia14 - 6A.E. Santa Eulàlia
21/05/17 09:00Club Natació Badia11 - 5Club Natació Martorell -A-
27/05/17 18:00Club Natació Badia11 - 9POBLE NOU CN

Classificació. Infantil Mixta – 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació Badia191091013827
2CLUB NATACIÓ OLOT171081112723
3CN CALDES12106047296
4CN SALLENT8104066199
5C.N. Banyoles 31011846118
6Andorra Taurons-Encamp11001925106

Classificació actualitzada a 27/01/2017.

Per consultar aquesta classificació mes actualitzada ho podeu fer a la web de la Federació Catalana de Natació.

Calendari Infantil Mixt – 1ª Fase Grup 21-32 -E- Temp.2016-17

Club Natació Badia5 – 0CLUB NATACIÓ OLOT
Andorra Taurons-Encamp1 – 16Club Natació Badia
Club Natació Badia16 – 3CN CALDES
CN SALLENT4 – 15Club Natació Badia
Club Natació Badia20 – 4C.N. Banyoles
CLUB NATACIÓ OLOT4 – 4Club Natació Badia
Club Natació Badia12 – 3Andorra Taurons-Encamp
CN CALDES5 – 19Club Natació Badia
15/01/17 09.00Club Natació Badia12 – 0CN SALLENT
22/1/17  11:000C.N. Banyoles3 – 18Club Natació Badia