La Jornada

Waterpolo. Partits de propera jornada

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
08/11/18 22:00MASTERClub Natació L'Hospitalet-CN Badia
10/11/18 16:30ABSOLUT FEMENÍGEiEG-CN Badia
10/11/18 17:00ABSOLUT MASCULÍClub Natació Poble Nou B-CN Badia B
10/11/18 19:45ABSOLUT MASCULÍCN Rubí B-CN Badia A
11/11/18 09:00JUVENIL MASCULíCW Sant Adrià-CN Badia
11/11/18 10:30BENJAMÍCN Atlètic-Barceloneta A-CN Badia
11/11/18 11:15BENJAMÍCN Montjuïc A-CN Badia
Partits de la properes jornades

Natació. Properes competicions

FECHACOMPETICIONGRUPO/AÑOLUGAR
10/11/182ªJOR LIGA CAT.POR EQUIPOS PREBENJAMINA / 2010-2011ST.PERPETUA
24/11/182ª JOR LIGA BENJAMINBENJAMIN / 2008-2009BADIA

Benjamí

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
11/11/2018 10:30BENJAMÍCLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A - CN Badia
11/11/2018 11:15BENJAMÍCN Montjuïc A - CN Badia
01/12/2018 18:30BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA A
01/12/2018 20:00BENJAMÍCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL A
16/12/2018 12:15BENJAMÍCN Badia - CN Montjuïc A
16/12/2018 13:00BENJAMÍCLUB NATACIÓ SABADELL A - CN Badia

Màsters

Calendari

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
25/10/2018 21:45MASTERCN Badia15 - 3Club Waterpolo Can Dragó
08/11/2018 22:00MASTERClub Natació L'Hospitalet - CN Badia
15/11/2018 21:45MASTERCN Badia - CN TERRASSA
22/11/2018 22:00MASTERCLUB NATACIÓ PREMIÀ - CN Badia
29/11/2018 21:45MASTERCN Badia - C.N. Martorell
13/12/2018 22:00MASTERCN Montjuïc - CN Badia
20/12/2018 21:45MASTERCN Badia - Club Natació Poble Nou
10/01/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA A - CN Badia
17/01/2019 21:45MASTERCN Badia - C.N. MOLINS DE REI
24/01/2019 22:00MASTERClub Natació Catalunya - CN Badia
31/01/2019 21:45MASTERCN Badia - CN Barcelona Vista
07/02/2019 22:15MASTERUE HORTA - CN Badia
14/02/2019 21:45MASTERCN Badia - CN MATARÓ
21/02/2019 22:00MASTERCLUB NATACIÓ SANT ANDREU - CN Badia
07/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ SABADELL
14/03/2019 21:00MASTERCW SANT ADRIA B - CN Badia
28/03/2019 21:45MASTERCN Badia - CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA
04/04/2019 22:00MASTERCLUB ESPORTIU MEDITERRANI - CN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Badia31100153
2C.N. MOLINS DE REI31100155
3CN MATARÓ31100155
4Club Natació Catalunya31100156
5CN Barcelona Vista31100138
6UE HORTA31100138
7CLUB NATACIÓ SANT ANDREU3110095
8CW SANT ADRIA B31100139
9CLUB ESPORTIU MEDITERRANI3110096
10CLUB NATACIÓ SABADELL1100169
11Club Natació L'Hospitalet1100159
12CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA11001913
13C.N. Martorell11001813
14CLUB NATACIÓ PREMIÀ11001813
15CN Montjuïc11001615
16Club Natació Poble Nou 11001515
17CN TERRASSA11001515
18Club Waterpolo Can Dragó11001315
19CW SANT ADRIA A0000000
Actualitzat a 26-10-18

Absolut Masculí

Calendari

Data JocEquip Local Equip Visitant
13/10/2018 18:30CN BADIA A12 - 7CN MINORISA
20/10/2018 19:00GEiEG9 - 13CN BADIA A
27/10/2018 19:00CN BADIA A12 - 16Club Natació Vallirana
10/11/2018 19:45CN Rubí B-CN BADIA A
17/11/2018 18:30CN BADIA A-CLUB NATACIÓ BANYOLES
24/11/2018 19:15CN BADIA A-CW SANT ADRIA A
01/12/2018 17:00Club Natació Poble Nou A-CN BADIA A
15/12/2018 19:15CN BADIA A-Club Nataciò Granollers
22/12/2018 20:30LaSirena CN Mataró "B"-CN BADIA A
12/01/2019 15:15CN MINORISA-CN BADIA A
19/01/2019 18:30CN BADIA A-GEiEG
26/01/2019 18:45Club Natació Vallirana-CN BADIA A
09/02/2019 18:30CN BADIA A-CN Rubí B
23/02/2019 13:00CLUB NATACIÓ BANYOLES-CN BADIA A
02/03/2019 19:45CW SANT ADRIA A-CN BADIA A
16/03/2019 18:30CN BADIA A-Club Natació Poble Nou A
23/03/2019 17:30Club Nataciò Granollers-CN BADIA A
30/03/2019 18:30CN BADIA A-LaSirena CN Mataró "B"

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Rubí B422002610
2CN BADIA A422002516
3Club Natació Poble Nou A321101916
4CN MINORISA221011519
5CW SANT ADRIA A221011716
6Club Nataciò Granollers1101099
7CLUB NATACIÓ BANYOLES0000000
8LaSirena CN Mataró "B"020021520
9Club Natació Vallirana01001712
10GEiEG020021227
Actualitzat a 26/10/18

IV Torneig de Waterpolo del CN Badia

Tot arriba i tot passa. El torneig de waterpolo d'aquest estiu també.

El temps es va comportar fenomenalment i malgrat que amenaçava pluja i fred, finalment ens va regalar un parell de dies fantàstics de sol.

Amb la fantàstica col·laboració de molts voluntaris, l'ajuda de l'ajuntament i la participació d'un grup de clubs amics, van passar un parell de dies gaudint del waterpolo i entre amics.

Esportivament, el torneig va servir per anar preparant els jugadors de cara a la temporada. Es van veure bons partits i el nivell d'alguns equips era molt bo.

Sent optimistes podem dir que els nostres equips d'infantils i cadets tenen encara molt recorregut a fer, però ni molt menys això ens ha de preocupar, ho recorrerem.

En la categoria infantil es va veure una final emocionant entre els dos equips de l'Atlètic Barceloneta, el de nois i el de noies.

Una final molt, molt ajustada i emocionant, que es va decidir finalment pels penals i que van guanyar els nois.

En la categoria de cadets la final la van protagonitzar el Rubí i el Granollers. Un partit també intens i de bon nivell que va acabar guanyant el Rubí.

I per l'entrega de premis vam comptar amb el Regidor d'Esports de Badia, Josep Martínez i per les waterpolistes de la selecció Pili Peña i Olga Domènech.

Contents amb el resultat tant esportiu com social, ens acomiadem del torneig fins a l'any vinent.

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Absolut Masculí -B-

Calendari

Data JocEquip Local Equip Visitant
13/10/2018 21:00CN Badia B20 - 12Club Esportiu Creu Groga
20/10/2018 19:00CN SALLENT13 - 15CN Badia B
27/10/2018 21:30CN Badia B13 - 12Club Natació L'Hospitalet B
10/11/2018 17:00Club Natació Poble Nou B-CN Badia B
24/11/2018 20:30CN Badia B-CN MINORISA B
01/12/2018 20:15C.N.REUS PLOMS-CN Badia B
15/12/2018 20:30CN Badia B-CLUB WATERPOLO GARRAF
22/12/2018 18:30CN TÀRRACO-CN Badia B
12/01/2019 20:30CN Badia B-CLUB NATACIÓ IGUALADA B
19/01/2019 19:45CN Badia B-C.W. ANGLÈS
26/01/2019 13:00Club Esportiu Creu Groga-CN Badia B
02/02/2019 20:30CN Badia B-CN SALLENT
09/02/2019 19:45Club Natació L'Hospitalet B-CN Badia B
16/02/2019 19:45CN Badia B-Club Natació Poble Nou B
02/03/2019 18:00CN MINORISA B-CN Badia B
09/03/2019 19:45CN Badia B-C.N.REUS PLOMS
16/03/2019 20:45CLUB WATERPOLO GARRAF-CN Badia B
23/03/2019 20:30CN Badia B-CN TÀRRACO
30/03/2019 18:00CLUB NATACIÓ IGUALADA B-CN Badia B
06/04/2019 18:30C.W. ANGLÈS-CN Badia B

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1C.N.REUS PLOMS42200269
2CLUB WATERPOLO GARRAF42200227
3Club Natació Poble Nou B422003219
4CN Badia B422003525
5Club Esportiu Creu Groga221012227
6CN MINORISA B120111720
7C.W. ANGLÈS120111821
8CN TÀRRACO0100178
9CN SALLENT020022328
10Club Natació L'Hospitalet B01001919
11CLUB NATACIÓ IGUALADA B02002129
Actualitzat a 26/10/18

Juvenil Masculí

Calendari

Data JocEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2018 09:00CN Badia7 - 13Club Natació L'Hospitalet
21/10/2018 12:30CN MINORISA12 - 8CN Badia
28/10/2018 09:00CN Badia4 - 23CLUB NATACIÓ PREMIÀ
11/11/2018 09:00CW SANT ADRIA-CN Badia
18/11/2018 09:00CN Badia-CN Montjuïc
25/11/2018 09:00Club Natació Olot-CN Badia
02/12/2018 09:00CN Badia-Club Natació Poble Nou
16/12/2018 12:30CN MOLINS DE REI-CN Badia
13/01/2019 09:00CN Badia-Club Waterpolo Figueres
20/01/2019 12:00GEiEG/BANYOLES-CN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1Club Natació L'Hospitalet422002714
2CN MOLINS DE REI 422002014
3Club Natació Poble Nou 422002419
4CN Montjuïc21100158
5GEiEG/BANYOLES21100117
6CN MINORISA221011817
7Club Natació Olot221012323
8CLUB NATACIÓ PREMIÀ020021923
9CN Badia020021525
10CW SANT ADRIA020021627
11Club Waterpolo Figueres020021425
Actualitzat a 26/10/18

Absolut Femení.

Calendari

Data JocEquip LocalResultatEquip Visitant
13/10/2018 19:45CN Badia10 - 12CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA
20/10/2018 20:15CLUB WATERPOLO GARRAF5 - 26CN Badia
27/10/2018 20:15CN Badia6 - 13CLUB NATACIÓ SABADELL B
10/11/2018 16:30GEiEG-CN Badia
24/11/2018 18:00CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA-CN Badia
01/12/2018 19:30CN Badia-CLUB WATERPOLO GARRAF
15/12/2018 17:30CLUB NATACIÓ SABADELL B-CN Badia
22/12/2018 19:30CN Badia-GEiEG

Classificació.

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CLUB NATACIÓ SABADELL B21100146
2CLUB NATACIÓ ATLÈTIC-BARCELONETA211001210
3CN Badia221013617
4GEiEG12011614
5CLUB WATERPOLO GARRAF12011526
Actualitzat a 26/10/18

Waterpolo. Resultats i classificació de la temporada 2016-17