La Jornada

Waterpolo. Partits de propera jornada

Data JocCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
31/05/2018 22:00MASTERCN Badia-CW SANT ADRIA A
07/06/2018 22:00MASTERClub Natació L'Hospitalet-CN Badia
14/06/2018 22:00MASTERCN Badia-UE Horta
21/06/2018 22:00MASTERCN Martorell-CN Badia
Partits de la properes jornades

Natació. Properes competicions

DataCompeticióLloc
16 de JunyTrofeu d'EstiuCN Badia

Màsters

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN Badia4 - 10CN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble Nou11 - 8CN Badia
09/11/2017 22:00CN Badia10 - 5CW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA B10 - 8CN Badia
23/11/2017 22:00CN Badia10 - 11CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN Terrassa8 - 4CN Badia
14/12/2017 22:00CN Badia7 - 7Club Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can Dragó1 - 10CN Badia
11/01/2018 22:00CN Badia7 - 6CN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-Barceloneta13 - 4CN Badia
25/01/2018 22:00CN Badia7 - 17CN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Terrassa2076106436
2CN Mataró 1866009325
3CN Sant Andreu1866007328
4UE Horta1665015846
5CLUB ESPORTIU MEDITERRANI1674126253
6CN Catalunya1574036851
7CN Martorell1574036164
8CN Molins de Rei1464026938
9CN Sabadell1472324544
10Club Natació L'Hospitalet1272144363
11CW SANT ADRIA B1172054663
12CW SANT ADRIA A1172053365
13CN Badia1071155162
14CN Premià1071153357
15Club Natació Poble Nou 961144760
16CW Can Dragó961142675
17CN Atlètic-Barceloneta660062769
Actualitzat a 19-12-17

IV Torneig de Waterpolo del CN Badia

Tot arriba i tot passa. El torneig de waterpolo d'aquest estiu també.

El temps es va comportar fenomenalment i malgrat que amenaçava pluja i fred, finalment ens va regalar un parell de dies fantàstics de sol.

Amb la fantàstica col·laboració de molts voluntaris, l'ajuda de l'ajuntament i la participació d'un grup de clubs amics, van passar un parell de dies gaudint del waterpolo i entre amics.

Esportivament, el torneig va servir per anar preparant els jugadors de cara a la temporada. Es van veure bons partits i el nivell d'alguns equips era molt bo.

Sent optimistes podem dir que els nostres equips d'infantils i cadets tenen encara molt recorregut a fer, però ni molt menys això ens ha de preocupar, ho recorrerem.

En la categoria infantil es va veure una final emocionant entre els dos equips de l'Atlètic Barceloneta, el de nois i el de noies.

Una final molt, molt ajustada i emocionant, que es va decidir finalment pels penals i que van guanyar els nois.

En la categoria de cadets la final la van protagonitzar el Rubí i el Granollers. Un partit també intens i de bon nivell que va acabar guanyant el Rubí.

I per l'entrega de premis vam comptar amb el Regidor d'Esports de Badia, Josep Martínez i per les waterpolistes de la selecció Pili Peña i Olga Domènech.

Contents amb el resultat tant esportiu com social, ens acomiadem del torneig fins a l'any vinent.

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Absolut Masculí -B-

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia B15 - 7CW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia B3 - 15CN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet B14 - 10CN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut B8 - 4CN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell B15 - 8CN Badia B
15/12/2017 20:45CN Tàrraco2 - 22CN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia B7 - 4CN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW Garraf3 - 18CN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia B6 - 8CN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu B11 - 4CN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia B11 - 14CN L'Hospitalet B
23/02/2018 12:15CN Reus Ploms9 - 7CN Badia B
24/02/2018 18:15CN Badia B8 - 7CN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 19:00CN Badia B7 - 12CN Sabadell B
10/03/2018 18:15CN Badia B18 - 4CN Tàrraco

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu B3015150021673
2CN Sabadell B2815140121693
3CN Montjuïc B2415121217262
4CN L'Hospitalet B1915915211163
5CN Poble Nou Absolut B1515717163145
6CN Reus Ploms101450997162
7CN Badia B1014509127133
8CN Minorisa B615321095158
9CW Garraf4152013106204
10CN Tàrraco215101468278
Actualitzat a 20-2-18

Infantil Mixta

Calendari

Data/HoraCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant 
15/10/17 11:00INFANTILCN Caldes16 - 3CN Badia
29/10/17 09:00INFANTILCN Badia4 - 19CN Tàrraco
19/11/17 09:00INFANTILCN Badia6 - 20CN Premià - A
03/12/17 09:00INFANTILCN Badia4 - 9CN Caldes
17/12/17 10:00INFANTILCN Tàrraco13 - 3CN Badia
21/01/18 09:00INFANTILCN Premià - A26-4CN Badia
10/02/18 20:45INFANTILCN Badia6 - 11CW Andorra Taurons Encamp-Pas de la Casa
25/02/18 10:00INFANTILCN Tàrraco18 - 3CN Badia
11/03/18 09:00INFANTILCN Badia1 - 13CN Banyoles
25/03/18 09:00INFANTILCN ValliranaCN Badia
15/04/18 12:00INFANTILCW Andorra Taurons Encamp-Pas de la CasaCN Badia
22/04/18 09:00INFANTILCN BadiaCN Tàrraco
20/05/18 12:00INFANTILCN BanyolesCN Badia
27/05/18 09:00INFANTILCN BadiaCN Vallirana

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CW Andorra Taurons Encamp-Pas de la Casa21100116
2CN Banyoles21100119
3CN Vallirana01001911
4CN Badia01001611
5CN Tàrraco0000000
Actualitzat a 20-2-18

Cadet Masculí

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/17 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 17CW Figueres
21/10/17 15:20CN Rubí B18 - 2CN Badia - CN Caldes
28/10/17 20:00CN Badia - CN Caldes4 - 25CN Poble Nou
04/11/17 15:00CN Sant Feliu25 - 4CN Badia - CN Caldes
11/11/17 19:30CN Badia - CN Caldes17 - 2CW Garraf
18/11/17 19:30CW Figueres18 - 6CN Badia - CN Caldes
25/11/17 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 15CN Rubí B
02/12/17 15:30CN Poble Nou14 - 2CN Badia - CN Caldes
16/12/17 20:30CN Badia - CN Caldes3 - 23CN Sant Feliu
23/12/17 15:30CW Garraf5 - 18CN Badia - CN Caldes
13/01/18 15:00CW Sant Adrià13 - 5CN Badia - CN Caldes
20/01/18 19:15
(Piscina Caldes)
CN Badia - CN Caldes8 - 12CN Martorell
10/02/18 11:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia - CN Caldes
24/02/18 19:30CN Badia - CN Caldes15 - 6CN Minorisa B
17/03/18 15:30CN Poble NouCN Badia - CN Caldes
14/04/18 18:15CN Badia - CN CaldesCW Garraf
21/04/18 16:45CN L'HospitaletCN Badia - CN Caldes
12/05/18 18:15CN Badia - CN CaldesCW Anglès

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Montjuïc B633003712
2CN Poble Nou432014813
3CN L'Hospitalet422001915
4CN Martorell432014919
5CW Sant Adrià432014021
6CW Anglès221012811
7CN Badia - CN Caldes030031537
8CN Minorisa B02002247
9CW Garraf030031073
Actualitzat a 20-2-18

Cadet Femení

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
21/10/17 10:15CN Catalunya25 - 5CN Badia - CN Sallent
28/10/17 18:30CN Badia - CN Sallent4 - 31CN Sant Feliu
12/11/17 10:15UE Horta15 - 8CN Badia - CN Sallent
18/11/17 18:30CN Badia - CN Sallent1 - 23LaSirena CN Mataró
25/11/17 11:00CN Molins de Rei / CN Martorell10 - 0CN Badia - CN Sallent
23/12/17 18:30CN Badia - CN Sallent4 - 19CN Sant Andreu
20/01/18 18:30CN Granollers12 - 7CN Badia - CN Sallent
27/01/18 19:30CN Badia - CN Sallent3 - 17AE Santa Eulàlia
03/02/18 19:15CN Badia - CN Sallent5 - 15LaSirena CN Mataró
24/02/18 11:30CN Molins de Rei / CN Martorell13 - 1CN Badia - CN Sallent
10/03/18 19:30CN Badia - CN Sallent4 - 8CN Vallirana
17/03/18 16:00AE Santa EulàliaCN Badia - CN Sallent
14/04/18 19:30CN Badia - CN SallentCN Granollers
21/04/18 17:30LaSirena CN MataróCN Badia - CN Sallent
05/05/18 18:15CN Badia - CN SallentCN Molins de Rei / CN Martorell
12/05/18 15:00CN ValliranaCN Badia - CN Sallent

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1AE Santa Eulàlia633004621
2LaSirena CN Mataró633004321
3CN Molins de Rei / CN Martorell432013325
4CN Granollers231022736
5CN Vallirana030031936
6CN Badia - CN Sallent030031544
Actualitzat a 20-2-18

Juvenil Masculí

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/17 10:15CN Catalunya13 - 9CN Badia
22/10/17 09:00CN Badia6 - 13CN Montjuïc
29/10/17 09:00CN Premià10 - 8CN Badia
05/11/17 09:00CN Olot11 - 8CN Badia
12/11/17 09:00CN Badia9 - 8CN L'Hospitalet
19/11/17 12:30CW Sant Adrià4 - 12CN Badia
26/11/17 09:00CN Badia7 - 14CN Poble Nou
03/12/17 12:45UE Horta13 - 9CN Badia
17/12/17 09:00CN Badia8 - 9CN Molins de Rei
14/01/18 09:00CN Molins de Rei7 - 5CN Badia
21/01/18 09:00CN Badia6 - 8CN Olot
28/01/18 09:00CN Premià11 - 7CN Badia
02/02/18 21:30CN Badia10 - 6CN L'Hospitalet
18/02/18 09:00CN Badia7 - 8CW Sant Adrià
25/02/18 11:30CN Montjuïc9 - 4CN Badia
04/03/18 09:00CN Badia4 - 16CN Poble Nou
17/03/18 19:30CN BadiaCN Molins de Rei
18/03/18 09:00CN OlotCN Badia
25/03/18 09:00CN BadiaCN Premià
15/04/18 09:00CN L'HospitaletCN Badia
22/04/18 12:30CW Sant AdriàCN Badia
13/05/18 09:00CN BadiaCN Montjuïc
20/05/18 09:00CN Poble NouCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Montjuïc1055004918
2CN Poble Nou753115536
3CN Olot753115638
4CN Premià653025853
5CN Molins de Rei552124144
6CW Sant Adrià251042770
7CN Badia251043641
8CN L'Hospitalet150143557
Actualitzat a 20/2/18

Absolut Femení.

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
21/10/17 20:45CN Badia12 - 7CN Minorisa
28/10/17 19:30CN Granollers7 - 6CN Badia
04/11/17 20:45CN Badia10 - 4CN L'Hospitalet
10/11/17 20:45CN Atl. Barceloneta7 - 9CN Badia
25/11/17 16:30CN Minorisa11 - 6CN Badia
02/12/17 20:45CN Badia5 - 4CN Granollers
16/12/17 20:45CN L'Hospitalet13 - 5CN Badia
22/12/17 21:30CN Badia5 - 6CN Atl. Barceloneta
13/01/18 20:00CN Badia3 - 18CN Sabadell B
20/01/18 20:45CN Badia6 - 14CN Minorisa
27/01/18 17:00CN Martorell17 - 6CN Badia
03/02/18 20:30CN Badia7 - 12CN L'Hospitalet
10/02/18 16:00GEiEG4 - 4CN Badia
24/02/18 17:30CN Sabadell B14 - 3CN Badia
03/03/18 16:30CN Minorisa9 - 8CN Badia
10/03/18 20:45CN Badia4 - 8CN Martorell
17/03/18 18:00CN L'HospitaletCN Badia
24/3/2018 20:30CN BadiaGEiEG

Classificació. Fase 2

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sabadell B1055006532
2CN Minorisa854015642
3CN Martorell653025540
4CN L'Hospitalet351133449
5GEiEG250232938
6CN Badia150142765
Actualitzat a 20-2-18