La Jornada

Waterpolo. Partits de propera jornada

Data/HoraCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
16/11/2017 21:00MASTERCW SANT ADRIA B10 - 8CN Badia
18/11/2017 18:30CADET FEMENÍCN Badia - CN Sallent1 - 23LaSirena CN Mataró
18/11/2017 19:30CADET MASCULÍCW Figueres18 - 6CN Badia - CN Caldes
18/11/2017 20:00ABSOLUT MASCULÍCN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
19/11/2017 09:00INFANTILCN Badia6 - 20CN Premià - A
19/11/2017 12:30JUVENIL MASCULíCW Sant Adrià4 - 12CN Badia
Partits de la jornada 18 i 19 de novembre de 2017

Natació. Propera competició

DataCOMPETICIÓLLOC
18 de Novembre de 20172ª JORNADA LLIGA CATALANA ABSOLUTA 2ª JORNADA DE LLIGA INFANTILMINORISA
18 de Novembre de 20172ª JORNADA LLIGA CATALANA PER EQUIPS PRE-BENJAMINAPINETONS

Màsters. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN Badia4 - 10CN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble Nou11 - 8CN Badia
09/11/2017 22:00CN Badia10 - 5CW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA BCN Badia
23/11/2017 22:00CN BadiaCLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN TerrassaCN Badia
14/12/2017 22:00CN BadiaClub Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can DragóCN Badia
11/01/2018 22:00CN BadiaCN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-BarcelonetaCN Badia
25/01/2018 22:00CN BadiaCN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Mataró 62200314
2CN Sant Andreu62200237
3CN Martorell62200219
4CN Terrassa622002113
5CLUB ESPORTIU MEDITERRANI421011516
6CN Sabadell421011517
7Club Natació L'Hospitalet421011216
8CN Molins de Rei421011716
9CW SANT ADRIA A421011018
10CN Catalunya421012215
11Club Natació Poble Nou 421012119
12UE Horta31100107
13CN Atlètic-Barceloneta220021019
14CN Badia220021221
15CW SANT ADRIA B220021122
16CN Premià220021023
17CW Can Dragó11001120
Actualitzat a 30/10/17

IV Torneig de Waterpolo del CN Badia

Tot arriba i tot passa. El torneig de waterpolo d'aquest estiu també.

El temps es va comportar fenomenalment i malgrat que amenaçava pluja i fred, finalment ens va regalar un parell de dies fantàstics de sol.

Amb la fantàstica col·laboració de molts voluntaris, l'ajuda de l'ajuntament i la participació d'un grup de clubs amics, van passar un parell de dies gaudint del waterpolo i entre amics.

Esportivament, el torneig va servir per anar preparant els jugadors de cara a la temporada. Es van veure bons partits i el nivell d'alguns equips era molt bo.

Sent optimistes podem dir que els nostres equips d'infantils i cadets tenen encara molt recorregut a fer, però ni molt menys això ens ha de preocupar, ho recorrerem.

En la categoria infantil es va veure una final emocionant entre els dos equips de l'Atlètic Barceloneta, el de nois i el de noies.

Una final molt, molt ajustada i emocionant, que es va decidir finalment pels penals i que van guanyar els nois.

En la categoria de cadets la final la van protagonitzar el Rubí i el Granollers. Un partit també intens i de bon nivell que va acabar guanyant el Rubí.

I per l'entrega de premis vam comptar amb el Regidor d'Esports de Badia, Josep Martínez i per les waterpolistes de la selecció Pili Peña i Olga Domènech.

Contents amb el resultat tant esportiu com social, ens acomiadem del torneig fins a l'any vinent.

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Absolut Masculí -B-. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia B15 - 7CW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia B3 - 15CN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet B14 - 10CN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut BCN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell BCN Badia B
15/12/2017 20:45CN TàrracoCN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia BCN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW GarrafCN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia BCN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu BCN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia BCN L'Hospitalet B
17/02/2018 18:00CN Reus PlomsCN Badia B
24/02/2018 18:15CN Badia BCN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 20:00CN Badia BCN Sabadell B
10/03/2018 18:30CN Badia BCN Tàrraco

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sabadell B633004713
2CN Sant Feliu B633004518
3CN Montjuïc B63300348
4CN Badia B532013132
5CN Poble Nou Absolut B431023327
6CN L'Hospitalet B431023732
7CN Minorisa B431023230
8CW Garraf431023041
9CN Reus Ploms330031557
10CN Tàrraco330031157
Actualitzat a 30/10/17

Infantil Mixta. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/2017 11:00CN Caldes16 - 3CN Badia
29/10/2017 09:00CN Badia4 - 19CN Tàrraco
19/11/2017 09:00CN Badia6 - 20CN Premià - A
03/12/2017 09:00CN BadiaCN Caldes
17/12/2017 10:00CN TàrracoCN Badia
21/01/2018 09:00CN Premià - ACN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Caldes42200248
2CN Premià - A221012012
3CN Tàrraco221012319
4CN Badia02002735
Actualitzat a 30-10-2017

Cadet Masculí. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 17CW Figueres
21/10/2017 15:20CN Rubí B18 - 2CN Badia - CN Caldes
28/10/2017 20:00CN Badia - CN Caldes4 - 25CN Poble Nou
04/11/2017 15:00CN Sant Feliu25 - 4CN Badia - CN Caldes
11/11/2017 19:30CN Badia - CN Caldes17 - 2CW Garraf
18/11/2017 19:30CW Figueres18 - 6CN Badia - CN Caldes
25/11/2017 18:30CN Badia - CN CaldesCN Rubí B
02/12/2017 15:30CN Poble NouCN Badia - CN Caldes
16/12/2017 20:30CN Badia - CN CaldesCN Sant Feliu
23/12/2017 15:30CW GarrafCN Badia - CN Caldes

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu633006919
2CN Poble Nou432016416
3CW Figueres42200486
4CN Rubí B221012815
5CN Badia - CN Caldes030031160
6CW Garraf030031105
Actualitzat a 30/10/17

Cadet Femení. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
21/10/2017 10:15CN Catalunya25 - 5CN Badia - CN Sallent
28/10/2017 18:30CN Badia - CN Sallent4 - 31CN Sant Feliu
12/11/2017 10:15UE Horta16 - 8CN Badia - CN Sallent
18/11/2017 18:30CN Badia - CN Sallent1 - 23LaSirena CN Mataró
25/11/2017 11:00CN Molins de Rei / CN MartorellCN Badia - CN Sallent
23/12/2017 18:30CN Badia - CN SallentCN Sant Andreu

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu422005910
2CN Catalunya21100255
3UE Horta21100154
4LaSirena CN Mataró0000000
5CN Sant Andreu0000000
6CN Molins de Rei / CN Martorell020021043
7CN Badia - CN Sallent02002956
Temporada 2017-18

Juvenil Masculí. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/2017 10:15CN Catalunya13 - 9CN Badia
22/10/2017 09:00CN Badia6 - 13CN Montjuïc
29/10/2017 09:00CN Premià10 - 8CN Badia
05/11/2017 09:00CN Olot11 - 8CN Badia
12/11/2017 09:00CN Badia9 - 8CN L'Hospitalet
19/11/2017 12:30CW Sant Adrià4 - 12CN Badia
26/11/2017 09:00CN BadiaCN Poble Nou
03/12/2017 12:45UE HortaCN Badia
17/12/2017 09:00CN BadiaCN Molins de Rei

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1UE Horta633004820
2CN Montjuïc633003716
3CN Catalunya422003411
4CN Poble Nou432012722
5CN Molins de Rei432012914
6CN Olot231022628
7CN Premià231022236
8CN Badia030032336
9CN L'Hospitalet02002722
10CW Sant Adrià03003755
Actualitzat a 30/10/17

Absolut Femení. Fase 1

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant 
21/10/2017 20:45CN Badia12 - 7CN Minorisa
28/10/2017 19:30CN Granollers7 - 6CN Badia
04/11/2017 20:45CN Badia10 - 4CN L'Hospitalet
10/11/2017 20:45CN Atl. Barceloneta7 - 9CN Badia
25/11/2017 16:30CN MinorisaCN Badia
02/12/2017 20:45CN BadiaCN Granollers
16/12/2017 18:00CN L'HospitaletCN Badia
23/12/2017 20:45CN BadiaCN Atl. Barceloneta

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN L'Hospitalet422002110
2CN Granollers432012224
3CN Badia221011814
4CN Minorisa221012716
5CN Atl. Barceloneta030031741
Actualitzat a 30-10-17