La Jornada

Waterpolo. Partits de propera jornada

Data/HoraCategoriaEquip LocalResultatEquip Visitant
18/01/18 21:45MÀSTERCN Atlètic-BarcelonetaCN Badia
20/01/18 18:15ABSOLUT MASCULÍCN Badia AGEiEG
20/01/18 18:30CADET FEMENÍCN GranollersCN Badia - CN Sallent
20/01/18 19:30ABSOLUT MASCULÍCN Badia BCN Montjuïc B
20/01/18 20:45ABSOLUT FEMENÍCN BadiaCN Minorisa
21/01/18 09:00INFANTILCN Premià - ACN Badia
21/01/18 09:00JUVENIL MASCULíCN BadiaCN Olot
Partits de la jornada 20 i 21 de gener del 2018

Natació. Propera competició

DataCompeticióLloc
20 de Gener4ª Jornada de Lliga Catalana AlevíMinorisa

Màsters

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
19/10/2017 22:00CN Badia4 - 10CN Sant Andreu
26/10/2017 22:00Club Natació Poble Nou11 - 8CN Badia
09/11/2017 22:00CN Badia10 - 5CW SANT ADRIA A
16/11/2017 21:00CW SANT ADRIA B10 - 8CN Badia
23/11/2017 22:00CN Badia10 - 11CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
30/11/2017 22:00CN Terrassa8 - 4CN Badia
14/12/2017 22:00CN Badia7 - 7Club Natació L'Hospitalet
21/12/2017 22:00CW Can Dragó1 - 10CN Badia
11/01/2018 22:00CN Badia7 - 6CN Mataró
18/01/2018 21:45CN Atlètic-BarcelonetaCN Badia
25/01/2018 22:00CN BadiaCN Molins de Rei
08/02/2018 22:00CN CatalunyaCN Badia
15/02/2018 22:00CN BadiaCN Martorell
22/02/2018 22:00CN SabadellCN Badia
15/03/2018 22:00CN BadiaCN Premià
22/03/2018 22:15UE HortaCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Terrassa2076106436
2CN Mataró 1866009325
3CN Sant Andreu1866007328
4UE Horta1665015846
5CLUB ESPORTIU MEDITERRANI1674126253
6CN Catalunya1574036851
7CN Martorell1574036164
8CN Molins de Rei1464026938
9CN Sabadell1472324544
10Club Natació L'Hospitalet1272144363
11CW SANT ADRIA B1172054663
12CW SANT ADRIA A1172053365
13CN Badia1071155162
14CN Premià1071153357
15Club Natació Poble Nou 961144760
16CW Can Dragó961142675
17CN Atlètic-Barceloneta660062769
Actualitzat a 19-12-17

IV Torneig de Waterpolo del CN Badia

Tot arriba i tot passa. El torneig de waterpolo d'aquest estiu també.

El temps es va comportar fenomenalment i malgrat que amenaçava pluja i fred, finalment ens va regalar un parell de dies fantàstics de sol.

Amb la fantàstica col·laboració de molts voluntaris, l'ajuda de l'ajuntament i la participació d'un grup de clubs amics, van passar un parell de dies gaudint del waterpolo i entre amics.

Esportivament, el torneig va servir per anar preparant els jugadors de cara a la temporada. Es van veure bons partits i el nivell d'alguns equips era molt bo.

Sent optimistes podem dir que els nostres equips d'infantils i cadets tenen encara molt recorregut a fer, però ni molt menys això ens ha de preocupar, ho recorrerem.

En la categoria infantil es va veure una final emocionant entre els dos equips de l'Atlètic Barceloneta, el de nois i el de noies.

Una final molt, molt ajustada i emocionant, que es va decidir finalment pels penals i que van guanyar els nois.

En la categoria de cadets la final la van protagonitzar el Rubí i el Granollers. Un partit també intens i de bon nivell que va acabar guanyant el Rubí.

I per l'entrega de premis vam comptar amb el Regidor d'Esports de Badia, Josep Martínez i per les waterpolistes de la selecció Pili Peña i Olga Domènech.

Contents amb el resultat tant esportiu com social, ens acomiadem del torneig fins a l'any vinent.

Horaris de Waterpolo

Escola de Natació i Waterpolo

Dimarts - Dijous - Divendres 17:20 a 18:05
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Benjamí

De dilluns a divendres 17:15 a 18:45
Entrenament de natació i waterpolo

Categoria Aleví

De dilluns a divendres 18:30 a 20:30
Entrenament de natació i waterpolo

Categories Infantil Mixta i Cadet Masculí

Dilluns i Divendres 19:00 a 21:00
Dimarts i Dijous 19:30 a 21:30

Cadet Femení i Absolutes Femení

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres20:30 a 22:30

Categories Juvenil i Absolut Masculí

Dilluns - Dimarts - Dijous - Divendres21:00 a 23:00
Dimecres20:30 a 22:30

Absolut Masculí -B-

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/2017 18:00CN Minorisa B13 - 14CN Badia B
21/10/2017 19:30CN Badia B15 - 7CW Garraf
28/10/2017 15:30CN Montjuïc B12 - 2CN Badia B
04/11/2017 19:30CN Badia B3 - 15CN Sant Feliu B
11/11/2017 19:15CN L'Hospitalet B14 - 10CN Badia B
18/11/2017 20:00CN Badia B6 - 7CN Reus Ploms
25/11/2017 19:45CN Poble Nou Absolut B8 - 4CN Badia B
02/12/2017 17:30CN Sabadell B15 - 8CN Badia B
15/12/2017 20:45CN Tàrraco2 - 22CN Badia B
23/12/2017 19:30CN Badia B7 - 4CN Minorisa B
13/01/2018 20:45CW Garraf3 - 18CN Badia B
20/01/2018 19:30CN Badia BCN Montjuïc B
27/01/2018 18:45CN Sant Feliu BCN Badia B
10/02/2018 19:30CN Badia BCN L'Hospitalet B
17/02/2018 18:00CN Reus PlomsCN Badia B
24/02/2018 18:15CN Badia BCN Poble Nou Absolut B
03/03/2018 19:00CN Badia BCN Sabadell B
10/03/2018 18:15CN Badia BCN Tàrraco

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu B18990012941
2CN Sabadell B16980112959
3CN Montjuïc B14970210836
4CN L'Hospitalet B12960311495
5CN Poble Nou Absolut B10950410680
6CN Reus Ploms8940570114
7CN Badia B693068493
8CN Minorisa B4920773101
9CW Garraf2910873126
10CN Tàrraco0900937178
Actualitzat a 19-12-17

Infantil Mixta

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/2017 11:00CN Caldes16 - 3CN Badia
29/10/2017 09:00CN Badia4 - 19CN Tàrraco
19/11/2017 09:00CN Badia6 - 20CN Premià - A
03/12/2017 09:00CN Badia4 - 9CN Caldes
17/12/2017 10:00CN Tàrraco13 - 3CN Badia
21/01/2018 09:00CN Premià - ACN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Caldes844004817
2CN Premià - A643015424
3CN Tàrraco452034751
4CN Badia050052077
Actualitzat a 19-12-2017

Cadet Masculí

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
14/10/17 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 17CW Figueres
21/10/17 15:20CN Rubí B18 - 2CN Badia - CN Caldes
28/10/17 20:00CN Badia - CN Caldes4 - 25CN Poble Nou
04/11/17 15:00CN Sant Feliu25 - 4CN Badia - CN Caldes
11/11/17 19:30CN Badia - CN Caldes17 - 2CW Garraf
18/11/17 19:30CW Figueres18 - 6CN Badia - CN Caldes
25/11/17 18:30CN Badia - CN Caldes5 - 15CN Rubí B
02/12/17 15:30CN Poble Nou14 - 2CN Badia - CN Caldes
16/12/17 20:30CN Badia - CN Caldes3 - 23CN Sant Feliu
23/12/17 15:30CW Garraf5 - 18CN Badia - CN Caldes
13/01/18 15:00CW Sant Adrià13 - 5CN Badia - CN Caldes
20/01/18 19:15
(Piscina Caldes)
CN Badia - CN CaldesCN Martorell
10/02/18 11:30CN Montjuïc BCN Badia - CN Caldes
24/02/18 19:30CN Badia - CN CaldesCN Minorisa B
17/03/18 15:30CN Poble NouCN Badia - CN Caldes
14/04/18 18:15CN Badia - CN CaldesCW Garraf
21/04/18 16:45CN L'HospitaletCN Badia - CN Caldes
12/05/18 18:15CN Badia - CN CaldesCW Anglès

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu2010100020450
2CN Rubí B161080214656
3CW Figueres111051413890
4CN Poble Nou91041513377
5CN Badia - CN Caldes41020866162
6CW Garraf010001015267
Actualitzat a 25-12-17

Cadet Femení

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
21/10/17 10:15CN Catalunya25 - 5CN Badia - CN Sallent
28/10/17 18:30CN Badia - CN Sallent4 - 31CN Sant Feliu
12/11/17 10:15UE Horta15 - 8CN Badia - CN Sallent
18/11/17 18:30CN Badia - CN Sallent1 - 23LaSirena CN Mataró
25/11/17 11:00CN Molins de Rei / CN Martorell10 - 0CN Badia - CN Sallent
23/12/17 18:30CN Badia - CN Sallent4 - 19CN Sant Andreu
20/01/18 18:30CN GranollersCN Badia - CN Sallent
27/01/18 19:30CN Badia - CN SallentAE Santa Eulàlia
03/02/18 19:15CN Badia - CN SallentLaSirena CN Mataró
24/02/18 11:30CN Molins de Rei / CN MartorellCN Badia - CN Sallent
10/03/18 19:30CN Badia - CN SallentCN Vallirana
17/03/18 16:00AE Santa EulàliaCN Badia - CN Sallent
14/04/18 19:30CN Badia - CN SallentCN Granollers
21/04/18 17:30LaSirena CN MataróCN Badia - CN Sallent
05/05/18 18:15CN Badia - CN SallentCN Molins de Rei / CN Martorell
12/05/18 15:00CN ValliranaCN Badia - CN Sallent

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Sant Feliu12660010632
2CN Sant Andreu1065016935
3CN Catalunya864027434
4UE Horta663035354
5LaSirena CN Mataró462045857
6CN Molins de Rei / CN Martorell261053481
7CN Badia - CN Sallent0600622123
Actualitzat a 25-12-17

Juvenil Masculí

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
15/10/17 10:15CN Catalunya13 - 9CN Badia
22/10/17 09:00CN Badia6 - 13CN Montjuïc
29/10/17 09:00CN Premià10 - 8CN Badia
05/11/17 09:00CN Olot11 - 8CN Badia
12/11/17 09:00CN Badia9 - 8CN L'Hospitalet
19/11/17 12:30CW Sant Adrià4 - 12CN Badia
26/11/17 09:00CN Badia7 - 14CN Poble Nou
03/12/17 12:45UE Horta13 - 9CN Badia
17/12/17 09:00CN Badia8 - 9CN Molins de Rei
14/01/18 09:00CN Molins de Rei7 - 5CN Badia
21/01/18 09:00CN BadiaCN Olot
28/01/18 09:00CN PremiàCN Badia
03/02/18 15:30CN L'HospitaletCN Badia
18/02/18 09:00CN BadiaCW Sant Adrià
25/02/18 11:30CN MontjuïcCN Badia
04/03/18 09:00CN BadiaCN Poble Nou
17/03/18 19:30CN BadiaCN Molins de Rei
18/03/18 09:00CN OlotCN Badia
25/03/18 09:00CN BadiaCN Premià
15/04/18 09:00CN BadiaCN L'Hospitalet
22/04/18 12:30CW Sant AdriàCN Badia
13/05/18 09:00CN BadiaCN Montjuïc
20/05/18 09:00CN Poble NouCN Badia

Classificació

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Catalunya1688009535
2UE Horta16980110355
3CN Montjuïc1497029054
4CN Poble Nou1095047957
5CN Molins de Rei1095046665
6CN Olot894057878
7CN Premià693066995
8CN Badia492077695
9CW Sant Adrià2910838130
10CN L'Hospitalet281074272
Actualitzat a 19/12/17

Absolut Femení.

Calendari

Data/HoraEquip LocalResultatEquip Visitant
21/10/17 20:45CN Badia12 - 7CN Minorisa
28/10/17 19:30CN Granollers7 - 6CN Badia
04/11/17 20:45CN Badia10 - 4CN L'Hospitalet
10/11/17 20:45CN Atl. Barceloneta7 - 9CN Badia
25/11/17 16:30CN Minorisa11 - 6CN Badia
02/12/17 20:45CN Badia5 - 4CN Granollers
16/12/17 20:45CN L'Hospitalet13 - 5CN Badia
22/12/17 21:30CN Badia5 - 6CN Atl. Barceloneta
13/01/18 20:00CN Badia3 - 18CN Sabadell B
20/01/18 20:45CN BadiaCN Minorisa
27/01/18 17:00CN MartorellCN Badia
03/02/18 20:30CN BadiaCN L'Hospitalet
10/02/18 16:30GEiEGCN Badia
24/02/18 17:30CN Sabadell BCN Badia
03/03/18 16:30CN MinorisaCN Badia
10/03/18 20:45CN BadiaCN Martorell
17/03/18 18:00CN L'HospitaletCN Badia
24/3/2018 20:30CN BadiaGEiEG

Classificació. Fase 1

 EquipPPJPGPEPPGFGC
1CN Minorisa14870110351
2CN L'Hospitalet1085037062
3CN Badia884045859
4CN Granollers683056066
5CN Atl. Barceloneta281074093
Actualitzat a 25-12-17